سنگین ترین و سریع ترین خودروی دنیا چگونه است؟ [تماشا کنید]

سنگین ترین و سریع ترین خودروی دنیا چگونه است؟ [تماشا کنید]

این خودرو با وزنی معادل ۵٫۲۵ تن از یک کرگدن بالغ سنگین تر است. همچنین موتور تقویت شده آن می تواند ظرف سه ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد که از یک فراری Enzo هم سریعتر است.

ارتفاع این مدل که Raminator نامگذاری شده حدود ۳ متر و طولش نزدیک به ۴ متر است. همچنین قطر چرخ های آن ۶۶ اینچ و وزن هر کدامشان حدود ۴۰۰ کیلوگرم است. نیروی محرک مورد نیاز آن توسط یک موتور سوپرشارژ با ۲۰۰۰ اسب بخار قدرت تامین می شود. قیمت این مدل منحصر به فرد نیز ۲۸۰ هزار دلار است.

در ادامه با ما باشید تا از این خودرو بیشتر بدانید.

این مدل رکورد گینس را تغییر داده است. هم اکنون Raminator رکورد سریع ترین وانت عظیم الجثه را در اختیار دارد. این اتومبیل توانسته با این اندازه به سرعت ۱۵۸٫۴ کیلومتر در ساعت برسد. این خودروها معمولا برای اعمال نمایشی و نه سرعتی طراحی و ساخته می شوند.

8e8bed81-944f-4178-9fa4-df3d4cf896c3-660x430

آقای Tim Hall سازنده Raminator است. او به همراه برادرش مدت هاست که مشغول ساخت اینگونه ماشین ها هستند. ماشین های آنها از سال ۲۰۱۲ توسط Ram پشتیبانی مالی می شود و بارها در مسابقات ماشین های غول پیکر به مقام قهرمانی رسیده اند.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Raminator+Monster+Truck+setting+new+Guinness+World+Record+for+being+the+fastest+monster+truck.mp4"]

 

رمینیتور از بسیاری لحاظ عجیب است. ساخت این غول پر سرعت حتی شاید مقداری احمقانه برسد. حداقل ماجرا این است که مصرف سوخت آن اصلا به صرفه نیست. این ماشین که از الکل متانول به عنوان سوخت استفاده می کند برای رسیدن به حداکثر سرعت حدود ۵ گالن (تقریبا ۲۰ لیتر) سوخت مصرف می کند.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato