اولین تصاویر از بدنه یکپارچه آلومینیومی گلکسی اس ۶ لو رفت

اولین تصاویر از بدنه یکپارچه آلومینیومی گلکسی اس ۶ لو رفت

همیشه پس از گذشت چند ماه از معرفی پرچمداران هر کمپانی، شایعات و بعضا تصاویر لو رفته از محصولات بعدی آن شرکت در فضای اینترنت قرار می گیرد. حال تصاویری از از کهکشانی بعدی سامسونگ، یعنی گلکسی اس ۶ منتشر شده که نشان از بدنه یک پارچه آلومینیومی می دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این موارد شاید جدی ترین تصاویر از این محصول سامسونگ باشند که لو رفته و همانطور که در تصویر مشخص است، سامسونگ تحت عنوان "پروژه صفر" اقدام به باز طراحی کامل پرچمدار خود نموده. به نظر می رسد کره ای ها بالاخره تصمیم گرفته اند که پرچمداران خود را با یک ظاهر کاملا جدید عرضه کنند.

Alleged-Samsung-Galaxy-S6-aluminum-unibody-frame

در یکی از تصاویر ما تعداد زیادی بدنه آلومینیومی می بینیم و طبیعتا نمی توان نسبت به اینکه این عکس ها به طور قطع به گلکسی اس ۶ تعلق دارند، اطمینان داشته باشیم.

Alleged-Samsung-Galaxy-S6-aluminum-unibody-frame (2)

استفاده از بدنه آلومینیومی چند سال است که توسط اپل برای محصولاتی مثل آیفون، آیپد و مک بوک ها انجام می شود و اما در مورد اندروید شرکت های کمی مثل HTC از این ماده برای بدنه استفاده کرده اند.

مثل همیشه باید فعلا صبر کرد و دید آیا سامسونگ طراحی کلاسیک و قدیمی و همچنین استفاده از پلاستیک در پرچمدارانش را رها کرده یا خیر. شما کدام را ترجیح می دهید؟ آلومینیوم یا پلاستیک؟

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato