تصاویری از اندروید ۵.۰.۱ برای One M8 لو رفت [تماشا کنید]

تصاویری از اندروید ۵.۰.۱ برای One M8 لو رفت [تماشا کنید]

تولیدکنندگان تلفن همراه هوشمند در حال آماده سازی به روز رسانی های نرم افزاری محصولات شان به آخرین نسخه اندروید هستند. اچ تی سی هم در ابتدای عرضه رسمی اندروید ۵.۰ آب نبات چوبی، قول ۹۰ روزه برای انتشار به روز رسانی برای وان ام ۸ را داده است.

حال یک توسعه دهنده به نام LlabTooFeR به اندروید ۵.۰.۱ با رابط کاربری Sense 6.0 دست یافته و اقدام به انتشار چندین اسکرین شات و دو ویدیوی کوتاه نموده که در ادامه به آنها می پردازیم.

با دیجیاتو همراه باشید.

home lock

با وجود اینکه اچ تی سی همچنان از همان رابط کاربری با شکل و شمایل تکراری استفاده کرده، با این حال هنوز رد پای اندروید جدید را در آن می بینیم. صفحه خانگی، ویجت ها و BlinkFeed دست نخورده باقی مانده اما بخش نوتیفیکیشن ها به صورت متریال دیزاین در آمده است.

notification

همچنین همانند اندروید خام گوگل، شما با دو بار سوایپ رو به پایین (یا سوایپ با دو انگشت) به بخش تنظیمات دسترسی خواهید داشت که طراحی تخت تری نسبت به قبل پیدا کرده است. همچنین تغییرات و بازطراحی های جدید در صفحه قفل هم دیده می شود.

blinkfeed

همچنین امکاناتی همچون جستجو در تمام بخش های دستگاه، دسترسی همیشگی به نوار جستجوی گوگل، حالت ساده و غیره از مواردی هستند که در نسخه جدید اندروید اچ تی سی خواهیم دید.

recent

در ذیل شما ۲ ویدیوی کوتاه از عملکرد اندروید نسخه ۵.۰.۱ در اچ تی سی وان ام ۸ را می توانید ببینید.

home

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Easy-Mode-HTC-One-M8-Android-5.0.1-Sense-6.0.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/New-Accessibility-Features-HTC-One-M8-Android-5.0.1-Sense-6.0.mp4"]

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato