با واژه نامه Merriam-Webster، معنای تمام لغات انگلیسی مورد نظرتان را بیابید

با واژه نامه Merriam-Webster، معنای تمام لغات انگلیسی مورد نظرتان را بیابید

حتما شده که در گشت و گذار روزانه تان در اینترنت، به کلماتی در زبان انگلیسی برخورد کرده اید که یا معادل فارسی نداشته و یا حتی ترجمه آن غیرممکن بوده است؛ در این طور موارد اگر از متخصصین ترجمه کمک بخواهید بدون شک شما را به استفاده از واژه نامه های انگلیسی به انگلیسی ارجاع خواهند داد. Merriam-Webster یکی از کامل ترین واژه نامه های انگلیسی به انگلیسی است که پلتفرم های موبایل تاکنون به خود دیده اند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

قدمت این واژه نامه آمریکایی به ۱۸۶ سال پیش می رسد، یعنی دقیقا زمانی که ایرانیان با روس ها پای مذاکرات ترکمانچای نشسته بودند! همین یک مورد کافیست تا بدانید که چه گنجینه کهن ارزشمندی از واژگان را با نصب این اپلیکیشن در موبایل هایتان به همراه خواهید داشت.

مریام وبستر به عنوان یک واژه نامه آفلاین، هر لغت، اصطلاح یا ضرب المثل در زبان انگلیسی که بتوانید تصورش کنید را برایتان به دقت توضیح خواهد داد.

33

در حالت آفلاین می بایست واژگان را به صورت دستی وارد کنید و اگر آنلاین باشید، با قابلیت جستجوی صوتی زحمت این کار نیز از دوشتان برداشته خواهد شد. با جستجوی هر واژه در مریام وبستر اطلاعاتی همچون معنی مختصر کلمه، معنای ریز و کامل، مثال در جمله، تلفظ صوتی واژه و کلمات مترادف و متضاد آن را مشاهده خواهید کرد. جالب اینکه حتی منشأ و زمان اولین استفاده از واژه مورد جستجویتان را هم در پایین صفحه خواهید یافت.

برای دسترسی آسان، امکان اضافه سازی واژگان به بخش علاقه مندی ها فراهم شده و به غیر از این در منوی History قادرید آخرین کلمات جستجو شده در اپلیکیشن را هم مشاهده کنید.

بخشی نیز به نام Word of The Day در اپلیکیشن حضور داشته که با مراجعه به آن، هر روز به صورت تصادفی واژه جالبی را به همراه معنایش برایتان به نمایش در می آورد. مریام وبستر برای کلیه پلتفرم های موبایل در دسترس بوده و یکی از مورد اعتمادترین واژه نامه هایی است که می توانید از دایره لغات عظیم آن بهره ببرید.

Merriam-Webster Dictionary
  • Merriam-Webster Dictionary
  • قیمت: رایگان (نسخه ویندوزفون ۳.۹۹ دلار)
  • سازنده: .Merriam-Webster Inc
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۲۲.۶ / ۲۶.۹ / ۲۰ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


کافه‌بازار

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato