گلاب به روتون؛ اپلیکیشنی برای پیدا کردن نزدیک ترین سرویس بهداشتی در شهر تهران

گلاب به روتون؛ اپلیکیشنی برای پیدا کردن نزدیک ترین سرویس بهداشتی در شهر تهران

چیز عجیب و شرم آوری نیست، برای همه هم اتفاق می افتد؛ از یک بچه مدرسه ای کوچک گرفته تا یک مدیر بلند پایه همگی در طول روز نیازمند مراجعه به سرویس های بهداشتی هستند. یک روز شلوغ و پر دردسر را تصور کنید که از صبح تا غروبش را مجبور به رفت و آمد در خیابان و ایستادن در اتوبوس و مترو شده اید، ناگهان در اثر زیاده روی در نوشیدن آن اتفاقی که نباید پیش می آمده پیش می آید و شما هم در مرکز شهر گیر افتاده اید.

در این طور مواقع، راه دشوار برای رسیدن به نزدیک ترین سرویس بهداشتی پرس و جو از رهگذران است. اما راه ساده تر در جیب شما و درون تلفن هوشمندتان نهفته شده؛ استفاده از اپلیکیشن «گلاب به روتون».

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اما عملکرد گلاب به روتون چگونه است؟ با داشتن این اپلیکیشن روی موبایل های خود کافی است هر جای شهر که هستید، در عین حفظ خونسردی جی پی اس را روشن کنید، دکمه نزدیک ترین سرویس کجاست را از پایین صفحه فشرده تا به سمت نزدیک ترین سرویس بهداشتی بر حسب متر از جایی که هستید راهنمایی شوید.

35

البته در نسخه فعلی این اپلیکیشن قادرید سرویس های بهداشتی موجود در سطح شهر تهران را ببینید، با این وجود احتمال می دهیم که سازنده آن در صورت استقبال کافی، احتمالا سرویس های بهداشتی در سطح شهرهای دیگر را هم به 'گلاب به روتون' خواهد افزود.

این اپلیکیشن متفاوت و واقعا کاربردی به صورت رایگان عرضه شده و در کلیه گجت هایی که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کنند قابل اجراست.

گلاب به روتون
  • گلاب به روتون
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: راسن
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۴ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۴۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato