همه چیز درباره آیفون 13
آمازون 220 دلار اپلیکیشن به مناسب کریسمس هدیه می دهد

آمازون 220 دلار اپلیکیشن به مناسب کریسمس هدیه می دهد

اگرچه دست ما کوتاه است، اما برای مان تعریف کرده اند که آمازون در ارائه خدمات یکی از بهترین هاست، مخصوصا اگر بحث سال نو و اعیاد وسط باشد. امروز، تعطیلات سال نوی میلادی آغاز شد و از ۲۴ الی ۲۶ دسامبر، آمازون بهترین بسته و مجموعه ممکن را برای کاربرانش آماده کرده.

افرادی که از سیستم عامل مخصوص آمازون استفاده می کنند سریعا می توانند به این مجموعه دست پیدا کنند در حالی که اندرویدی ها باید تلاش بیشتری به خرج دهند.

این بسته، به ارزش ۲۲۰ دلار تا دو روز آینده در دسترس کاربران آمازونی و اندرویدی خواهد بود که همزمان ترکیب خوبی از بازی ها و اپلیکیشن ها است. از Sonic the Hedgehog 2 با قیمت ۳ دلار گرفته تا The Oxford Advanced Learner's Dictionary به ارزش ۳۱ دلار.

البته دیگر محصولات آمازون هم در حال حاضر با تخفیف های بسیار خوبی ارائه می شوند از جمله کتاب های الکترونیکی و ویدیوهای بخش Amazon Instant Video. در هر صورت اگر از علاقه مندان به سرویس های آمازون هستید، حالا بهترین زمان ممکن است.

دارندگان تبلت ها و اسمارتفون های اندرویدی، ابتدا باید نصب اپلیکیشن را از منابع نامعلوم فعال کنند و سپس از اپ استور آمازون، آن ها را دانلود نمایند.

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato