محبوب ترین تصاویر اینستاگرام رویترز در 2014

بخش تصاویر رویترز، با بیش از ۱۱۰ هزار دنبال کننده، صاحب یکی از پرطرفدارترین حساب های اینستاگرام است و هر روز بهترین تصاویر گرفته شده توسط عکاسان رویترز در نقاط مختلف دنیا، در این صفحه منتشر می شود.

اکنون که روزهای آخر سال ۲۰۱۴ را سپری می کنیم و همه مشغول جمع بندی اتفاقات یک سال خود هستند، رویترز نیز تعدادی از محبوب ترین تصاویر اینستاگرامش را که بر اساس تعداد لایک و کامنت برگزیده شده اند، گلچین کرده است.

برای دیدن نسخه اصلی این تصاویر، در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

مردی همراه با سگش در شهر پیران، در دریا شیرجه می زند. 5 اکتبر 2014
مردی همراه با سگش در شهر پیران، در دریا شیرجه می زند. ۵ اکتبر ۲۰۱۴
یک بالون هوای گرم از جلوی ماه کامل که در عصر در حال طلوع است عبور می کند. کالیفورنیا، 5 اکتبر 2014
یک بالون هوای گرم از جلوی ماه کامل که در عصر در حال طلوع است عبور می کند. کالیفورنیا، ۵ اکتبر ۲۰۱۴
دژنشینان شهر تاراگونا، طی مسابقه ای که دو بار در سال برگذار می شود، شروع به ساختن برج های انسانی با عنوان «قلعه» می کنند. ساخت برج های انسانی، در منطقه کاتالونیا یک سنت است. 5 اکتبر 2014
دژنشینان شهر تاراگونا، طی مسابقه ای که دو بار در سال برگذار می شود، شروع به ساختن برج های انسانی با نام «قلعه» می کنند. ساخت برج های انسانی، در منطقه کاتالونیا یک سنت است. ۵ اکتبر ۲۰۱۴
قایق های بادبانی در زمان شروع مسابقات قایقرانی بارسولنا در بندر تریست. 12 اکتبر 2014. مسابقه سالانه قایقرانی بارسولنا که در بندر تریست در شمال ایتالیا برگزار می شود، یکی از بزرگترین مسابقات قایقرانی دنیا با بیش از 1800 شرکت کننده است. این مسابقات از سال 1969 شروع شد و در دومین یکشنبه اکتبر هر سال برگزار می شود.
قایق های بادبانی در زمان شروع مسابقات قایقرانی بارسولنا در بندر تریست. ۱۲ اکتبر ۲۰۱۴. مسابقه سالانه قایقرانی بارسولنا که در بندر تریست در شمال ایتالیا برگزار می شود، یکی از بزرگترین مسابقات قایقرانی دنیا با بیش از ۱۸۰۰ شرکت کننده است. این مسابقات از سال ۱۹۶۹ شروع شد و در دومین یکشنبه اکتبر هر سال برگزار می شود.
در این تصویر ترکیبی، خانه های رنگارنگ جزیره بورانو را در شمال ایتالیا مشاهده می کنید. 25 آگوست 2014
در این تصویر ترکیبی، خانه های رنگارنگ جزیره بورانو را در شمال ایتالیا مشاهده می کنید. ۲۵ آگوست ۲۰۱۴
در این تصویر که توسط ناسا تهیه شده، بخش های روشن سطح خورشید، شمایلی مانند فانوس کدویی ترسناک هالووین درست کرده اند. 8 اکتبر 2014
در این تصویر که توسط ناسا تهیه شده، بخش های روشن سطح خورشید، شمایلی مانند فانوس کدویی ترسناک هالووین درست کرده اند. ۸ اکتبر ۲۰۱۴
مردی در حال بردن کوزه های خالی آب به بازار جنوب شهر بانگالور در هند. 9 اکتبر 2014
مردی در حال بردن کوزه های خالی آب به بازار جنوب شهر بانگالور در هند. ۹ اکتبر ۲۰۱۴
در این تصویر که در 23 سپتامبر 2014 ثبت شده، گیاه موچسب که خانه ای مربوط به قرن 15 را پوشانده است، با فرا رسیدن پاییز به رنگ قرمز مسی در آمده است.
در این تصویر که در ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۴ ثبت شده، گیاه موچسب که خانه ای مربوط به قرن ۱۵ را پوشانده است، با فرا رسیدن پاییز به رنگ قرمز مسی در آمده است.
ماه، پس از ماه گرفتگی کاملی که در 8 اکتبر 2014 روی داد، پشت این چرخ و فلک دیده می شود. رنگ ماه که به سرخی می گراید، به دلیل قرار گرفتن در سایه زمین است. این رویداد به نام «ماه خونین» نیز معروف است.
ماه، پس از ماه گرفتگی کاملی که در ۸ اکتبر ۲۰۱۴ روی داد، پشت این چرخ و فلک دیده می شود. رنگ ماه که به سرخی می گراید، به دلیل قرار گرفتن در سایه زمین است. این وضعیت، به نام «ماه خونین» نیز معروف است.
پسر بچه ای که در حال نگاه کردن به دیوار نوشته ای در شهر مدفورد ایالت ماساچوست است: «آرزویی برای صلح - A With for Peace»
پسر بچه ای که در حال نگاه کردن به دیوار نوشته ای در شهر مدفورد ایالت ماساچوست است: «آرزویی برای صلح - A Wish for Peace»
بچه بوزیه ها در حال گرفتن شیشه شیر از دست مسئول باغ وحش، شهیر هانگ ژو، ایالت ژیژان. 17 سپتامبر 2014
بچه بوزیه ها در حال گرفتن شیشه شیر از دست مسئول باغ وحش، شهر هانگ ژو، ایالت ژیژان چین ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۴
گوسفندانی که به مناسبت رژه سالانه گوسفندان، در شهر مادرید پخش شده اند. 2 نوامبر 2014. چوپانان هر سال گوسفندان را در داخل شهر به گردش می برند تا از حق خود در راستای استفاده از مسیرهای سنتی و قدیمی  بهره بگیرند و با نزدیک شدن زمستان، گله خود را از شمال اسپانیا به مناطق قشلاقی جنوب اسپانیا ببرند.
گوسفندانی که به مناسبت رژه سالانه گوسفندان، در شهر مادرید پخش شده اند. ۲ نوامبر ۲۰۱۴. چوپانان هر سال گوسفندان را در داخل شهر به گردش می برند تا از حق خود در راستای استفاده از مسیرهای سنتی و قدیمی بهره بگیرند و با نزدیک شدن زمستان، گله خود را از شمال اسپانیا به مناطق قشلاقی جنوب اسپانیا ببرند.
اَبَر ماه در حال طلوع در پشت خانه اپرای سیدنی، 10 آگوست 2014. این پدیده زمانی رخ می دهد که ماه در مدار خود، در نزدیک ترین فاصله نسبت به زمین قرار گیرد که باعث می شود بزرگتر و روشن تر به نظر برسد.
اَبَر ماه در حال طلوع در پشت خانه اپرای سیدنی، ۱۰ آگوست ۲۰۱۴. این پدیده زمانی رخ می دهد که ماه در مدار خود، در نزدیک ترین فاصله نسبت به زمین قرار گیرد که باعث می شود بزرگتر و روشن تر به نظر برسد.
تصویر دیگری از ابر ماه که در پشت خانه های شهر اُلورا در جنوب اسپانیا طلوع کرده بود. این تصویر در اینستاگرام رویترز بسیار محبوب بود.
تصویر دیگری از ابر ماه که در پشت خانه های شهر اُلورا در جنوب اسپانیا طلوع کرده بود. این تصویر در اینستاگرام رویترز بسیار محبوب بود.
کودکی در منطقه زلزله زده لودیان چین که گربه ای را بغل کرده و زیر ملحفه خوابیده است. این زلزله موجب کشته شدن بیش از 600 تن شد.
کودکی در منطقه زلزله زده لودیان چین که گربه ای را بغل کرده و زیر ملحفه خوابیده است. این زلزله موجب کشته شدن بیش از ۶۰۰ تن شد.
مردی در حال راندن سگ هایش در مسابقه سورتمه سوای اروپا در ونک. 22 نوامبر 2014
مردی در حال راندن سگ هایش در مسابقه سورتمه سوای اروپا در ونک. ۲۲ نوامبر ۲۰۱۴
مردی در حال پیاده روی در مه غلیظ شهر زنیکا. صبح زود 19 نوامبر 2014.
مردی در حال پیاده روی در مه غلیظ شهر زنیکا. صبح زود ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴
وقتی عکاس این تصویر را ثبت کرد، یکی از توریست ها از داخل این حباب دیده می شد. 18 نوامبر 2014
وقتی عکاس این تصویر را ثبت کرد، یکی از توریست ها از داخل این حباب دیده می شد. ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴
بازماندگان، نجات دهندگان و کمک رسانان طوفان گردباد شهر تاکلوبان با فرستادن فانوس به آسمان، یاد کشته شدگان این طوفان را گرامی می دارند. در این تصویر که در 8 نوامبر 2014 ثبت شده، فانوس ها خیابان های مرکزی شهر فیلیپین را به یاد 6300 نفر که در این طوفان مرگبار جان خود را از دست دادند، روشن می کنند.
بازماندگان، نجات دهندگان و کمک رسانان طوفان گردباد شهر تاکلوبان با فرستادن فانوس به آسمان، یاد کشته شدگان این طوفان را گرامی می دارند. در این تصویر که در ۸ نوامبر ۲۰۱۴ ثبت شده، فانوس ها خیابان های مرکزی شهر فیلیپین را به یاد ۶۳۰۰ نفر که در این طوفان مرگبار جان خود را از دست دادند، روشن می کنند.
دخترکی در حال گذاشتن گل رز روی دیوار در 25 اُمین سالگرد سقوط دیوار برلین.
دخترکی در حال گذاشتن گل رز روی دیوار در ۲۵ اُمین سالگرد سقوط دیوار برلین. ۹ نوامبر ۲۰۱۴
گوریلی به نام مبِلی، در حصارش در باغ وحش سیدنی، بچه اش را در آغوش گرفته است. 31 اکتبر 2014
گوریلی به نام مبِلی، در حصارش در باغ وحش سیدنی، بچه اش را در آغوش گرفته است. ۳۱ اکتبر ۲۰۱۴
مردم در اطراف «چترها» که اثری تجسمی از جیورجس زوگولوپولس است، تجمع کرده اند. چترها به مناسبت ماه «آگاهی در مورد سرطان پستان»، با رنگ صورتی نور افشانی می کنند.
مردم در اطراف «چترها» که اثری تجسمی از جیورجس زوگولوپولس است، تجمع کرده اند. چترها به مناسبت ماه «آگاهی در مورد سرطان پستان» در شهر تسالونیکی یونان، با رنگ صورتی نور افشانی می کنند.
پسرکی که در حال تمیز کردن قبر محبوب خود در قبرستان عمومی شهر ماریکینا در شرق مانیلا است، 1 نوامبر 2014. هزاران کاتولیک فیلیپینی در 1 نوامبر در این قبرها دفن شدند و فیلیپینی ها «روز قدیسان» را با مراجعه به قبر عزیزان خود گرامی می دارند.
پسرکی که در حال تمیز کردن قبر محبوب خود در قبرستان عمومی شهر ماریکینا در شرق مانیلا است، ۱ نوامبر ۲۰۱۴. هزاران کاتولیک فیلیپینی در ۱ نوامبر در این قبرها دفن شدند و فیلیپینی ها «روز قدیسان» را با مراجعه به قبر عزیزان خود گرامی می دارند.
پانداهای سه قلوی پارک جنگلی کیم لانگ چین، 17 آگوست 2014. بنابر اخبار رسانه های محلی، این سه قلوها، چهارمین سری از پانداهای سه قلویی هستند که با روش لقاح مصنوعی متولد شده اند. چینی ها با این روش در صدد مقابله با کاهش جمعیت پانداها برآمده اند.
پانداهای سه قلوی پارک جنگلی کیم لانگ چین، ۱۷ آگوست ۲۰۱۴. بنابر اخبار رسانه های محلی، این سه قلوها، چهارمین سری از پانداهای سه قلویی هستند که با روش لقاح مصنوعی متولد شده اند. چینی ها با این روش در صدد مقابله با کاهش جمعیت پانداها برآمده اند.
چوپانی در حال بردن شترهای خود به جشنواره پوشکار هند، 28 اکتبر 2014. هزاران حیوان از جمله شتر، برای معامله و فروش به این جشنواره برده می شوند.
چوپانی در حال بردن شترهای خود به جشنواره پوشکار هند، ۲۸ اکتبر ۲۰۱۴. هزاران حیوان از جمله شتر، برای معامله و فروش به این جشنواره برده می شوند.
کارگران در حین تمیز کردن ساعت بیگ بن، باعث افتادن یکی از تکه های آن شدند. یک هفته صرف تمیز کردن این ساعت که اکنون رسماً «ساعت بزرگ» نام دارد، شد.
کارگران در حین تمیز کردن ساعت بیگ بن، باعث افتادن یکی از تکه های آن شدند. یک هفته صرف تمیز کردن این ساعت که اکنون رسماً «ساعت بزرگ» نام دارد، شد.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟