آیا کوالکام می خواهد توجهات را به G Flex 2 جلب کند؟

آیا کوالکام می خواهد توجهات را به G Flex 2 جلب کند؟

شرکت کوالکام به احتمال زیاد اولین عکس از جی فکلس ۲ ساخته کمپانی ال جی را برایمان به نمایش گذاشته است. این تصویر در اکانت توئیتر این شرکت منتشر گشته و در کنار آن نوشته شده: یک تلفن هوشمند جدید مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۰۰ که در نمایشگاه CES معرفی می شود.

در ادامه تصویریست که به شکل دیجیتالی دستکاری شده و چیپست اسنپدراگون را درون یک تلفن هوشمند مرموز به تصویر می کشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تصویر فوق از درب پشت این تلفن همراه بوده که دکمه هایی را نیز نشان می دهد، مشخصه ای که به وضوح در گوشی های ال جی یافت می شود. البته ترتیب چینش دکمه ها در G3 اندکی با این تصویر متفاوت است ولی در کل استایل بسیار آشنایی دارد. بر مبنای انتظار بر این است که G Flex 2 در CES 2015 معرفی شود.

اگر در تعجب هستید که چرا ال جی باید دوباره از یک چیپست قدیمی مانند اسنپدراگون ۸۰۰ برای تلفن همراه خود استفاده می کند، در نظر بگیرید که احتمالا منظور کوالکام، استفاده از سری ۸۰۰ بوده و در حقیقت یکی از چیپست های ۸۰۵ یا حتی ۸۱۰ در این تلفن هوشمند استفاده خواهد شد.

اسنپدراگون ۸۰۵ هنوز راه خود را به تعداد زیادی از اسمارت فون ها مانند نکسوس ۶، گلکسی نوت ۴ و نوت اج باز نکرده است. البته، اسنپدراگون ۸۱۰ فقط برای نسخه جدید نوت ۴ که در کره جنوبی عرضه می شود استفاده گشته است.

از این که آیا کوالکام قصد داشته توجهات را به محصول ال جی هدایت کند زیاد مطمئن نیستیم زیرا جی فلکس ۲ تنها تلفن همراهی به حساب نمی آید که یک سری دکمه در قاب پشتی خود دارد، Asus Zenfone نیز دارای این مشخصه بوده و در CES چند روز آینده معرفی خواهد گشت. البته ایسوس همکاری مداوم و استواری با اینتل برای آپدیت تلفن های همراهش دارد. از طرفی، Zenfone جدید می تواند به تلفنی کاملا دگرگون شده بدل شود.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato