کمپانی Omate دو ساعت هوشمند جدید را معرفی کرد

کمپانی Omate دو ساعت هوشمند جدید را معرفی کرد

ساعت های هوشمند کم کم در حال رواج پیدا کردن در بین مردم بوده و این در حالیست که استقبال از مدل های دارای صفحه نمایش گرد بیشتر از سایر تولیدات بوده است. کپمانی Omate نیز دو نمونه جدید به نام های Racer و Roma معرفی نموده که هر دو مدل از چیپست مدیا تک MT2502 استفاده می کنند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

متاسفانه هیچ کدام از این دو مدل از پلتفرم معمول ابزار های پوشیدنی که همان Android Wear باشد استفاده نکرده و Omate ترجیح داده از پلتفرم اختصاصی خود در این ساعت ها استفاده نماید. همچنین در مورد خصوصیات سخت افزاری این دو نمونه ی جدید، اطلاعی در دست نیست.

gsmarena_002

ساعت هوشمند Omate Racer اولین ساعت از سمت راست در تصویر فوق بوده و امکان پیش خرید آن نیز از فردا تا ۱۵ ژانویه با قیمتی معادل ۱۰۰ دلار فراهم است. پس از این مدت محدود، قیمت این محصول به ۱۳۰ دلار افزایش پیدا خواهد کرد و انتظار می رود تحویل آن نیز تا اواخر فوریه به طول انجامد. از جایی که Omate با Richline نیز قرارداد دارد، ساعت های هوشمند تا ماه مارس در فروشگاه های ایالات متحده و انگلستان نیز موجود خواهند شد.

دومین ساعت از سمت راست نیز Roma نام دارد. از آنجایی که این محصولات از پلتفرم اختصاصی خود سازنده بهره می برند، دارای تصویر پیش زمینه قابل تغییر و نشان دهنده نوتیفیکیشن ها بوده و قابلیت شناسایی فعالیت های ورزشی شما را نیز دارند اما احتمال بروز رسانی این پلتفرم در آینده بسیار کم است و از این جهت نمی توان آن را با اندروید پوشیدنی قیاس کرد.

چیپست کم مصرف این محصولات وعده عمر باتری یک هفته ای را داده و به همراه سیم کارت، از نسل دوم ارتباطات نیز پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که این دو ساعت از قابلیت ارتباط بلوتوث و وایرلس نیز بهره می برند.

دو مدل دیگر در تصویر فوق مدل های سال ۲۰۱۴ این کمپانی با نام های X با قیمت ۱۳۰ دلار و Lutetia با قیمت ۱۷۰ دلار هستند.

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato