با کنترلر هیبریدی LYNX 9 از  Mad Catz آشنا شوید

با کنترلر هیبریدی LYNX 9 از Mad Catz آشنا شوید

این روزها بسیاری از گیم پدهای شخص ثالثی که در بازار موجود است ظاهری بسیار مشابه کنترلر کنسول بازی مایکروسافت موسوم به ایکس باکس دارند و هیچ یک از آنها ابداً شباهتی به محصول تازه و البته عجیب و غریب Mad Catz ندارند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این کنترلر هیبریدی موبایل که عنوان LYNX 9 برای آن انتخاب شده به گونه ای طراحی گشته تا کاربر را قادر به کنترل بازی های موبایل و البته PC نماید و از نظر ظاهری به گونه ایست که می توان شکل آن را تغییر دارد تا در هریک از موارد استفاده بهترین کارایی ممکن را ارائه کند.

محصول مورد بحث می تواند یک موبایل و یا تبلت را در درون خود جای دهد و سپس کاربر قادر خواهد بود به بازی با یکی از گجت های یاد شده بپردازد و در عین حال قابلیت اتصال یک کیبرد QWERTY به این گیم کنترلر نیز وجود دارد تا در حین بازی امکان چت با سایرین هم فراهم گردد.

وقتی بازی کردن با این گیم پد که ارتباط خودش را از طریق بلوتوث با دیگر ابزارها برقرار می کند به اتمام رسید، می توانید آن را جمع و جور کنید تا فضای کمتری را از شما اشغال نماید. در درون محصول مورد بحث یک میکروفون تعبیه شده و با هر بار شارژ تقریباً امکان ۳۰ ساعت استفاده از آن فراهم می گردد و البته کمپانی تولید کننده یک اپ اندرویدی نیز برایش ارائه کرده تا از طریق آن بتوانید کاربرد دکمه های کنترلر را به دلخواه خود برای هر بازی تعریف کنید.

LYNX 9 قرار است از ماه مارس و با قیمت ۲۹۹ دلار به کاربران علاقه مند عرضه گردد.

MCB32267_LYNX9_002_lg.0

MCB32267_LYNX9_003_lg.0

MCB32267_LYNX9_004_lg.0

MCB32267_LYNX9_005_lg.0

MCB32267_LYNX9_007_lg.0

 

Digiato-Banner-CES

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato