ملاقات با سلطان موزها در Banana Kong

ملاقات با سلطان موزها در Banana Kong

ایده قرارگیری در نقش گوریل های عاشق موز ایده چندان جدیدی در بازی ها نیست؛ دو دهه پیش نینتندو با همین سوژه که البته در آن دوران بسیار ناب بود، موفق شد تا با خلق سری بازی Donkey Kong هم تحول عظیمی در سبک پلتفرمر به وجود بیاورد و هم تا سالها پس از آن، سود هنگفت ناشی از فروش این فرنچایز را به جیب مبارکش سرازیر کند.

Banana Kong هر چند تا حد زیادی از دانکی کونگ الگوبرداری کرده، اما با ترکیب گیم پلی پلتفرمر عنوان کلاسیک نینتندو با المان های یک بازی رانر توانسته بازی بسیار خلاقانه و سرگرم کننده ای را به دنیای بازی های موبایل بیاورد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گوریل معتاد به خوردن موز ما در این بازی، دائما در حال دویدن و فرار از دست یک کوه عظیم موز است که معلوم نیست به چه دلیل نامبارکی به دنبال او افتاده. اعتیاد این گوریل به این میوه شیرین گرمسیری تا حدی جنون آمیز است که در عین فرار از کوه آن، تمام موزهایی که بر سر راهش قرار گرفته را هم بر می دارد!

com.fdgentertainment.bananakong15

گفتیم که Banana Kong یک بازی رانر است، بنابراین باید حواستان به موانع، کروکودیل های دهان گشاد و بشکه های دینامیتی که سد راهتان شده هم باشید. درست مثل دانکی کونگ، از کمک حیوانات دیگری مثل لاک پشت و زرافه و گراز هم می توانید در حین فرار بهره ببرید و گذراندن بخشی از مسیر را به دست آنها بسپارید.

برنده واقعی این رانر بی پایان کسی است که بالاترین مسافت را بدون باخت طی کرده باشد. امتیازات خود در Banana Kong را هم قادرید از طریق گیم سنتر یا گوگل پلی گیمز با سایر بازیکنان در دنیا به اشتراک گذاشته و با آنها رقابت کنید.

Banana Kong
  • Banana Kong
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: FDG Entertainment
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۴۶.۷ / ۴۵.۱ / ۲ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato