رونمایی از اتاق پرو مجازی توشیبا در CES 2015

رونمایی از اتاق پرو مجازی توشیبا در CES 2015

توشیبا یکی از شرکت های حاضر در CES امسال بود که با نمایش فناوری های مبتکرانه اش توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

اتاق پرو مجازی یکی از تکنوژی های خلاقانه ای بود که در رویداد امسال در غرفه توشیبا شاهد رونمایی اش بودیم. نحوه کارکرد این اتاق بسیار ساده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا بیشتر در این رابطه بدانید.

این اتاق پرو مجازی در واقع نوعی اپلیکیشن است که برای استفاده از آن باید مقابل به یک نمایشگر بزرگ بایستید تا تصویر شما روی آن نشان داده شود.

سپس برنامه از طریق کینکت (که برای تشخیص حرکات بدن فرد مورد استفاده قرار می گیرد) تصاویر مربوط به لباس های مختلف را روی تصویر شما منعکس می کند.

برای تعویض لباس کافی است که دست راست خود را بالا نگه دارید و برای گرفتن سلفی باید دست چپتان را به بالا ببرید، با این کار برنامه به حالت غیر فعال در می آید و می توانید عکس دلخواهتان را بگیرید.

مشکلی که در مورد این اتاق پرو مجازی وجود دارد این است که لباس ها بیش از اندازه به اطراف حرکت می کنند و به خوبی روی بدن نمی نشینند.

Virtualsean

این اتاق پرو به خصوص در زمان هایی سودمند واقع می شود که فرصت کمی برای امتحان کردن لباس ها در اختیار داریم و نمی توانیم در داخل اتاق های حقیقی لباس های مورد نظرمان را بر تن کنیم. گفتنی است که مجموعه لباس های در نظر گرفته شده برای این برنامه در حال حاضر صرفا مخصوص بانوان بوده و آقایان امکان استفاده از آن را ندارند.

اما به یاد داشته باشید که نمی توان برای امتحان کردن اندازه یک لباس به فناوری اتاق مجازی توشیبا اعتماد کرد و بهتر است که برای این منظور از همان اتاق پرو های سنتی استفاده نمایید.

IF IF IF IF IF IF IF IF IF IF IF

unnamed

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato