مرور تازه ترین خبرها در قفل صفحه نمایش Locket Lockscreen

مرور تازه ترین خبرها در قفل صفحه نمایش Locket Lockscreen

قفل های صفحه نمایش در سالهای اخیر دیگر از شکل ابزاری ساده برای محافظت از اسمارت فون ها و مشاهده تاریخ و ساعت خارج شده اند. قفل های صفحه نمایش هوشمند امروزی با اتصال به اینترنت می توانند کارهایی مثل نمایش مکان شما روی نقشه، میزان کالری مصرفی بدن تان هنگام دویدن و حتی داغ ترین اخبار لحظه را برایتان به نمایش درآورند.

یکی از این قفل های صفحه نمایش هوشمند برای سیستم عامل اندروید Locket Lockscreen است که در ادامه به معرفی قابلیت های آن خواهیم پرداخت. با دیجیاتو همراه باشید. 

با جایگزینی Locket به جای قفل صفحه نمایش پیش فرض اندروید، از این به بعد به غیر از مشاهده ساعت و تاریخ قادرید جدیدترین اخبار روز را همراه با تصویر تمام صفحه خبر بر روی قفل صفحه تان مشاهده کنید. با این کار دیگر از مراجعه به اپلیکیشن های خبری بی نیاز شده و با هر بار باز کردن صفحه، از تیتر جدیدترین اخبار مطلع خواهید شد.

687

با ورود به اپلیکیشن با حساب کاربری فیسبوک یا جیمیل، از شما خواسته می شود که موضوعات خبری مورد علاقه تان را انتخاب کنید. این موضوعات شامل اخبار عمومی، تکنولوژی، اقتصاد، هنر، تغذیه، موزیک، بازی های رایانه ای، سینما و تلویزیون، مد و فشن و اخبار سلبریتی ها شده که البته منابع این اخبار را خود اپلیکیشن به صورت رندوم انتخاب می کند.

متأسفانه شما توانایی اضافه سازی منابع خبری مورد نظرتان را به اپلیکیشن ندارید، با این حال در صورت اتصال به اینترنت دائما این خبرها بروزرسانی شده و تقریبا می توانید مطمئن باشید که از کلیه وقایع مهم روز، حداقل به صورت تیتروار آگاه می شوید.

اگر هم خبری توجه شما را به خود جلب کرد، از همان قفل صفحه نمایش قادرید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کرده یا در همان لحظه با مرورگر داخلی Locket به متن کامل خبر دسترسی داشته باشید.

اگر از قفل صفحه نمایش بی روح و کسل کننده اندروید خسته شده اید، Locket می تواند یکی از جایگزین های زیبا، پویا و بسیار کاربردی برای محافظت از موبایلتان باشد.

Locket Lockscreen
  • Locket Lockscreen
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Locket
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶.۵ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato