جادوی اپل برای کشاندن مشتریان به داخل فروشگاهی در لندن [تماشا کنید]

جادوی اپل برای کشاندن مشتریان به داخل فروشگاهی در لندن [تماشا کنید]

چندی پیش کمپانی اپل با استفاده از تعدادی آهنربا یا شاید سحر و جادو خیل عظیمی از خریداران را به داخل فروشگاه خود در خیابان Regent لندن کشاند.

در ویترین جدیدی که اخیرا به این فروشگاه اضافه شده تعدادی آی پد خودنمایی می کنند که به حالت ایستاده چیده شده و درب کاورهای هوشمند ۳۹ دلاری آنها بدون دخالت دست باز و بسته می شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید هیچگونه ریسمانی به درب این کاورها متصل نیست.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/AppleStore-Regent-Street-iPad-Smart-Cover-Display.mp4"]

در داخل درب کاورهای هوشمندی که در تصویر مشاهده می کنید نوعی آهنربا کار گذاشته شده که علاوه بر خاصیت ضربه گیری، درب را نیز در جای خود ثابت نگه داشته و آن را قفل می کند.

ایده استفاده از آهنربا به تدریج در کاور کیندل فایر آمازون و نکسوس ۹ گوگل نیز مورد استفاده قرار گرفت، با این حال، هیچکدام از این نام ها، چنین صحنه جالبی را در ویترین فروشگاه های خود به نمایش نگذاشته اند.

البته تردیدی نیست که این جالب ترین ایده اپل برای جذب مشتری نبوده است و چند سال قبل این کمپانی با تغییر ظاهر چند دستگاه تلویزیون اچ دی آنها را به شکل تبلت در آورد و ویدئوهای نمایشی اپلیکیشن های مختلف خود را در آنها پخش کرد.

قرار دادن نسخه های بزرگی از آی پد روی یکدیگر نیز ایده دیگری است که کمپانی مذکور برای جذب مشتریان از آن استفاده نمود و چندی پیش هم یک آی پد عظیم الجثه را در مرکز چندین لامپ LED قرار داد و از این طریق نمایشگری بسیار زیبا را ساخت.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Mesmerizing-Apple-iPad-Christmas-Light-Display.mp4"]

نظرات ۲۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato