گربه سیاه و مارپیچ بی پایان در Spirefall

گربه سیاه و مارپیچ بی پایان در Spirefall

معلوم نیست چه رازی در بازی های بی پایان نهفته شده که این چنین آنها را به سرگرمی هایی اعتیادآور، هیجان انگیز و محبوب در میان دوستداران بازی های موبایل تبدیل کرده است. تاکنون انواع بازی های بی پایان را دیده ایم؛ از Minion Rush و Looney Tunes گرفته تا نقش آفرینی ها و پلتفرمرهای این سبک نوظهور.

Spirefall هم یکی دیگر از این بی پایان های جادویی است؛ از آن بازی های بی انتهایی که با گرافیک خوش رنگ و لعاب و گیم پلی متفاوتش می تواند چنان شما را به خودش مشغول کند که اگر حواستان جمع نباشد، از کار و زندگی بیفتید.

در ادامه مطلب با Spirefall بیشتر آشنا خواهید شد. با دیجیاتو همراه باشید. 

سیستم عامل iOS فعلا تنها پلتفرمی است که تجربه Spirefall را برای گیمرها فراهم کرده، بنابراین برای بازی کردن آن یا باید یک آیفون یا آیپد تهیه کنید یا اینکه برای عرضه احتمالی اش برای اندروید و ویندوزفون تا مدت نامعلومی انتظار بکشید.

نردبان های مارپیچی و بی پایان، مسیر پر فراز و نشیبی هستند که توسط گربه سیاه بازی طی می کنید. مسیری که گلوله های آتشین، تیغ های برنده، روبات های مهاجم و پلکان های متحرک و ناپایدار موجود در آن موجب شده که تا رسیدن به مراحل بالای بازی، آب خوش از گلویتان پایین نرود و واقعا به زحمت بیفتید.

screen640x640

همیشه در معرفی بازی های موبایل به ارجحیت یک گیم پلی خوب بر جلوه های بصری تأکید کرده ایم. اما این قاعده در مورد Spirefall صدق نمی کند، چرا که طراحی هنری عالی و گرافیک زیبای آن خودش به تنهایی عامل قدرتمندی است برای اینکه شما را به خود معتاد کرده و پای صفحه موبایل هایتان میخکوب کند.

این عنوان آرکید خوش ساخت را می توانید بر روی آیفون و آیپد دارای نسخه iOS 7 به بالا اجرا کرده و از گیم پلی بی پایان و سرگرم کننده اش لذت ببرید.

Spirefall
  • Spirefall
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Gameblyr, LLC
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۴۱.۸ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato