لومیا 1020 بخشی از امکانات آپدیت دنیم را دریافت نخواهد کرد

لومیا 1020 بخشی از امکانات آپدیت دنیم را دریافت نخواهد کرد

روز گذشته مطلبی را در مورد عرضه آپدیت میان افزار دنیم منتشر کردیم که قرار است برای طیف گسترده ای از موبایل های سری لومیای نوکیا ارائه شود.

اما خبر رسیده که پرچمدار لومیا ۱۰۲۰ به روز رسانی یاد شده را برای دوربین قدرتمند خود دریافت نخواهد کرد. در ادامه این خبر با دیجیاتو همراه باشید.

مشکل اینجاست که سخت افزار این تلفن هوشمند دوربین محور بیش از اندازه قدیمی است و به همین خاطر از امکانات آپدیت یاد شده پشتیبانی نمی کند.

همانطور که در خبر روز گذشته آمده بود، مدل های لومیا ۸۳۰، لومیا آیکون و لومیا ۱۵۲۰ از دنیم پشتیبانی خواهند کرد و در این میان اثری از لومیا ۱۰۲۰ به چشم نمی خورد.

برخی از مالکان لومیا گزارش داده اند که علیرغم عدم دریافت آپدیت یاد شده، پیامی را مبنی بر فعال بودن دنیم روی تلفن های هوشمندشان دریافت کرده اند.

علت این مسأله هم آن است که در برخی از مدل ها نیازی به پشتیبانی میان افزار جدید از امکانات تازه ای که برای یک مدل خاص ارائه می شود، وجود ندارد.

برای مثال، لومیا ۹۲۰ و لومیا ۵۲۰ (که در واقع محبوب ترین مدل ویندوز فونی بوده است) عملا این میان افزار جدید را برای دوربین خود دریافت نخواهند کرد. بنابراین زمانی که هر یک از این مدل ها از هر طریقی به نسخه ۸.۱.۱ ویندوز فون ارتقاء داده شوند، کاربر با پیغام مذکور روبرو خواهد شد.

Nokia-Lumia-1020-1 Nokia-Lumia-1020-5 Nokia-Lumia-1020-17 Nokia-Lumia-1020-19 Nokia-Lumia-1020-23

نظرات ۳۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato