انجام تست بنچمارک روی Exynos 7420

انجام تست بنچمارک روی Exynos 7420

با این پیش بینی که برخی از نسخه های Galaxy S6 سامسونگ احتمالا همراه با چیپست Exynos 7420 عرضه خواهند شد، سایت Geekbench نیز اقدام به انجام یک تست بنچمارک روی این تراشه نموده است.

در این تست امتیاز Exynos 7420 در حالت تک هسته ای برابر با ۱۵۲۰ و در وضعیت چند هسته ای ۵۴۷۸ اعلام شد. احتمال می رود که این تست به دنبال ارائه نمونه ای از اسمارت فون Galaxy S6 به سایت یاد شده انجام گرفته باشد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سرعت کلاک این چیپست ۱.۵ گیگاهرتز اعلام شده که این مسأله نیز احتمالا از آن جهت است که در زمان تست پردازنده iهسته های Cortex A-53 آن در حال فعالیت بوده.

geek

این چیپست مبتنی بر تکنولوژی big.LITTLE از هسته های پیش تر یاد شده برای انجام وظایف سبک تر و از Cortex A-57 در انجام وظایف سنگین تر استفاده می کند.

اما یکی از نکات جالبی که از این تست بنچمارک به دست آمده آن است که نسخه Galaxy S6 ارائه شده به سایت Geekbench علیرغم حدس و گمان های انجام گرفته دال بر وجود رم ۴ گیگابایت، مجهز به یک رم ۳ گیگابایتی است.

البته چون تلفن هوشمند بررسی شده، احتمالاً نمونه اولیه ای از Galaxy S6 بوده، هنوز هم شانس آنکه پرچمدار بعدی سامسونگ مجهز به یک رم چهار گیگابایتی باشد بسیار بالاست، هر چند که تست بنچمارک An Tu Tu نیز حاکی از وجود رمی با ظرفیت ۳ گیگابایت بوده است.

گفتنی است که در تست An Tu Tu نسخه بررسی شده از Galaxy S6 مجهز به یک چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ بوده است.

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato