اسپاتیفای به پلی استیشن می آید

اسپاتیفای به پلی استیشن می آید

اسپاتیفای به پلی استیشن می آید

سرویس Music Unlimited سونی برای پلی استیشن در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۵ به عمر خود پایان خواهد داد و به جای آن چه چیزی بهتر از اسپاتیفای؟ سرویس جدید سونی که PlayStation Music نام دارد، از اسپاتیفای بهره می برد. این اپلیکیشن، بهار امسال به پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، اسمارتفون ها و تبلت های اکسپریا خواهد آمد.

البته اگر اپ های تحت وب و مخصوص پی سی هم در دستور کار باشند، احتمالا چند ماه بعد عرضه شوند. پلی استیشن موزیک ابتدا در ۴۱ کشور آغاز به کار خواهد کرد و احتمالا بعدها به تعداد آن افزوده خواهد شد اما Music Unlimited در تمام طول مدت فعالیت اش تنها در ۱۹ کشور در دسترس بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سونی می گوید: "کاربران پلی استیشن نتوورک، به راحتی می توانند حساب کاربری خود را به اسپاتیفای متصل کرده و از طریق ID موجود، عضو سرویس پرمیوم اسپاتیفای شوند."

در حقیقت شما می توانید در حالی که بازی می کنید به موسیقی های اسپاتیفای گوش کنید. بیش از ۳۰ میلیون موزیک از طریق سرویس موزیک پلی استیشن در دسترس خواهد بود. همچنین این سرویس ۱٫۵ میلیارد پلی لیست متفاوت از این موزیک ها در اختیار کاربران قرار می دهد.

البته، در هر صورت، عمده کار به دوش اسپاتیفای است و سونی بالاخره متوجه شده که شاید زمان آن رسیده که برخی کارها را کمپانی های دیگر بهتر انجام می دهند و تمام هزینه خود را روی موفق ترین اپلیکیشن موسیقی گذاشته.

سونی می گوید، دیگر ویژگی های انحصاری که از طریق اسپاتیفای روی پلی استیشن موزیک در دسترس هستند، پس از عرضه اعلام خواهند شد. اگر اشتراک Music Unlimited شما تا ۲۸ فوریه برقرار است، سونی به صورت خودکار آن را تا آخر مارس تمدید خواهد کرد.

استفاده از اسپاتیفای یک برگ برنده برای سونی است، چرا که این سرویس هنوز راه خود را به سوی اکس باکس وان باز نکرده و ماکروسافت هم سرویس اختصاصی خود را برای موسیقی دارد.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل