تسلا از باتری هایی رونمایی خواهد کرد که برق خانه شما را تامین می کند

تسلا از باتری هایی رونمایی خواهد کرد که برق خانه شما را تامین می کند

تسلا در ۳ ماه اخیر، به اندازه ای که فکرش را می کرد خودرو به بازار نفرستاده اما ایلان ماسک در طول جلسه ای که با مدیران شرکت داشت خوش بین بود و از محصولی کاملا جدید صحبت کرد.

بر اساس گفته های ماسک، این شرکت روی بسته های الکترونیکی برای مصارف خانگی کار می کند. به نظر می رسد که طراحی این محصول به اتمام رسیده و طی شش ماه آینده باید شاهد تولید آن ها باشیم. تسلا هنوز در مورد تاریخ رونمایی از این محصول صحبتی به میان نیاورده.

در ادامه مطلب بیشتر می خوانیم.

ماسک می گوید از نتایج به دست آمده بسیار راضی است و این بسته ها را "واقعا عالی" خطاب کرده. کمتر پیش می آید شخصی چون ایلان ماسک تا این حد به تعریف از پروژه ای بپردازد.

یک باتری خانگی تسلا چه ظاهری خواهد داشت؟ تویوتا میرای، که از سلول های سوختی هیدروژنی استفاده می کند، به صاحبان اش اجازه می دهد که باتری را از ماشین جدا کرده و به عنوان منبع اصلی برق خانه از آن استفاده کنند.

این باتری به طور متوسط حدود یک هفته می تواند به یک خانه برق رسانی کامل کند. بسیاری از کارمندان دره سیلیکون در حال حاضر از ایستگاه های شارژ رایگان بهره می برند. حالا تصور کنید این مسئله به طور کلی می تواند مقوله قبض برق را حذف کند.

یک ژنراتور پشتیبان برای زمان های اورژانسی می تواند واجب باشد، دقیقا کاری که نیسان با باتری هایش در Leaf انجام می دهد.

به نظر می رسد که از یک سال پیش، ماسک و همکارانش در تسلا مشغول ساخت یک محصول متفاوت بوده اند و حالا کم کم به زمان پرده برداری از آن نزدیک شده ایم.

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato