فیبل لجندز به صورت رایگان برای ویندوز 10 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد

فیبل لجندز به صورت رایگان برای ویندوز 10 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد

استودیو لاین هد (Lionhead) شب گذشته رسما اعلام کرد Fable Legends، عنوانی که ماه گذشته در کنفرانس ویندوز ۱۰ عرضه آن برای پی سی و سیستم عامل جدید مایکروسافت هم تائید شد، قرار است به صورت رایگان عرضه شود.

دیوید اکلبری (David Eckleberry) کارگردان بازی این مدل تجارت جدید را در گفتگو با وبسایت کوتاکو انگلیس شرح داد و اعلام کرد که حالت گیم پلی به صورت بازی های MOBA (عمدتا League of Legends) خواهد بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا توضیحات بیشتری بخوانیم.

همانند بسیاری از بازی های سبک MOBA، در فیبل لجندز هم تعداد زیادی قهرمان با قدرت های خاص در اختیار شما قرار می گیرند. اما سیستم انتخاب هیروها به جای اینکه شبیه Dota 2 باشد، شباهت بالایی به League of Legends دارد.

به این صورت که هر هفته (یا هر بازه زمانی دیگری که لاین هد در نظر داشته باشد) ۴ هیرو باز می شوند و باقی کاراکترها به صورت پولی در اختیار بازیکن قرار می گیرند. پس از اتمام زمان مورد نظر، ۴ هیرو دیگر رایگان شده و قبلی ها قیمت گذاری می شوند اما هر چقدر که تجربه و وسایل با دیگر کاراکترها به دست آورده اید سر جای شان باقی می ماند تا زمانی که دوباره بتوانید با آن ها بازی کنید.

اکلبری می گوید: "ما ریسک بسیاری را متحمل می شویم. من و متعاقبا مایکروسافت این ریسک را قبول کرده ایم اما برای شما به عنوان بازیکن، هیچ ریسکی وجود ندارد."

در زمان عرضه، فیبل لجندز چندین مرحله خواهد داشت که با آپدیت های پشت هم کامل و کامل تر می شود. لاین هد می گوید این عنوان از سیستم درآمدزایی سنتی دیگر عناوین Free-to-Play استفاده نمی کند.

شما می توانید علاوه بر اینکه پول واقعی بپردازید و هیروها را آزاد کنید، از پولی که درون بازی به دست می آورید هم خرج کنید. پول درون بازی به اندازه ای خواهد بود که هر از چند گاهی بتوانید یک هیرو را خریداری کنید. شخصیت بد باز نیز با این مبالغ می تواند جانورهای جدید تحت اختیار بگیرد یا تله بخرد.

بازی به این صورت خواهد بود که ۴ بازیکن اصلی، در برابر یک نفر (۴vs1) به رقابت می پردازند. همانند Evolve، شخصی که با ۴ بازیکن دیگر درگیر می شود، موجودات کوچکی دارد و با استفاده از آن ها کار تیم مقابل را سخت تر می کند.

هنوز تاریخ عرضه ای برای بازی در نظر گرفته نشده اما پاییز ۲۰۱۵ به نظر منطقی می آید. آخرین ساخته استودیو لاین هد به صورت مشترک برای پی سی و اکس باکس وان عرضه خواهد شد. کاربران هر دو پلتفرم می توانند با یکدیگر بازی کرده و تعامل برقرار کنند.

چقدر در مورد فیبل لجندز شگفت زده هستید؟ آیا فکر نمی کنید که رایگان کردن این عنوان به منزله ضعف بازی است و مایکروسافت آن را در حد یک بازی بزرگ نمی بیند؟

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato