موزیلا از ساخت تلفن های هوشمند کشویی و تاشوی مبتنی بر فایرفاکس خبر داد

دو ماه از آغاز سال 2015 می گذرد و شرکت ها نیز طبق رسم هر ساله، محصولات جدیدشان را در رویداد ها و نمایشگاه های مختلف معرفی می کنند.

این روزها، هر لحظه خبرهای مختلفی در مورد ساخت و ارائه فناوری هایی می شنویم که گویی به دوران آینده تعلق دارند: خودروهای بدون راننده، واقعیت مجازی و هولوگرام ها همه و همه از مواردی هستند که رنگ و بوی آینده را دارند و گویی اشتباها به زمان ما آمده اند.

با در نظر داشتن این موارد، قطعا شگفت زده خواهید شد اگر بشنوید که در کنار نام های بزرگ فناوری دنیا، شرکت هایی هم هستند که اخبار تولید تلفن های هوشمند کشویی را منتشر می کنند و آنها هم به نوعی خبر ساز می شوند!

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

خبر ساخت چنین موبایلی، روز گذشته و همزمان با کنفرانس مطبوعاتی موزیلا برای سیستم عامل فایرفاکس منتشر گشت.

4 سال پیش که خبر توسعه سیستم عامل فایرفاکس انتشار یافت، آنطور که موزیلا اعلام کرده بود، قصدش این بود که توانایی های اسمارت فون ها را به بازار های نوظهور بیاورد.

با گذر زمان، این دیدگاه اشکال مختلفی به خود گرفت، اما مراسمی که روز گذشته از سوی کمپانی مورد بحث برگزار گردید روی سال 2016 تمرکز داشت، بعنی زمانی که موزیلا همکاری اش را با KDDI، LG U+، Telefonica و  Verizon آغاز خواهد کرد تا مجموعه ای از تلفن های تاشو و کشویی مبتنی بر سیستم عامل فایرفاکس را به مشتریان جدیدش ارائه نماید.

متأسفانه تلفن های یاد شده در غرفه موزیلا رؤیت نشدند که این مسأله می تواند به دلیل آماده نبودن آنها باشد.

بنابراین، علی رغم آنکه بخش اعظمی از وقتمان در این هفته، به معرفی و بررسی نمایشگرهای Quad HD و یا نگرانی در مورد خمیده بودن یا نبودن آنها می گذرد، موزیلا این حقیقت را به ما یادآور می شود که هنوز، خیل انبوهی از جمعیت جهانی، به همان تلفن های هوشمند تاشو و کشویی قانع هستند.

کلیه اخبار مربوط به نمایشگاه MWC 2015 را در اینجا دنبال کنید

taxiyab

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟