عملکرد بهتر لرزشگیر اپتیکال دوربین گلکسی S6 در قیاس با آیفون ۶ اپل [تماشا کنید]

عملکرد بهتر لرزشگیر اپتیکال دوربین گلکسی S6 در قیاس با آیفون ۶ اپل [تماشا کنید]

حالا که دو کهکشانی جدید کره ای ها یعنی گلکسی S6 و S6 اج وارد بازار شده اند تقریباً شاهد منتشر گشتن انواع مختلفی از قیاس های گوناگون بین آنها و آیفون ۶ و ۶ پلاس اپل هستیم.

البته ناگفته نماند که سنگ بنای این مقایسه ها را خود سامسونگ در مراسم معارفه موبایل های جدیدش گذاشت و در آن مراسم تصاویری تهیه شده توسط اسمارت فون های S6 را با تصاویری مشابه که توسط آیفون گرفته شده بودند مورد قیاس قرار داد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

کره ای ها که بعد از پیش افتادن رقیبشان یعنی اپل در بازار فروش تلفن های هوشمند سعی دارند به هر شکلی برتری های خود را در مقابل محصولات آنها به نمایش بگذارند، در طی برگزاری کنگره جهانی موبایل نیز بیکار ننشسته و در غرفه ی خود سطحی لغزان را قرار داده اند که با قرار گرفتن دو اسمارت فون بر روی آن می توان کیفیت فیلم های تهیه شده توسط آنها را در حین لرزش دست و تکان های غیر منتظره مشاهده کرد.

وب سایت Phandroid از موقعیت مورد اشاره استفاده کرده و ویدئویی که به مقایسه دوربین گلکسی S6 و آیفون ۶ در شرایط پیش تر ذکر شده می پردازد تهیه نموده. بر اساس این ویدئو کهکشانی سامسونگ عملکردی به مراتب بهتر از پرچمدار اپل دارد هر چند که نباید از خاطر برد دوربین آیفون ۶ فاقد لرزشگیر اپتیکال است.

سایت فون آرنا نیز در اقدامی دیگر دوربین آیفون ۶ پلاس را که OIS دارد با گلکسی S6 اج که از همین تکنولوژی بهره می برد قیاس کرده و البته در این رقابت هم باز سامسونگ برنده بوده است.

 

نظرات ۴۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato