همه چیز درباره آیفون 13
آیا پرچمداران جدید سامسونگ 20 میلیون سفارش داشته اند؟

آیا پرچمداران جدید سامسونگ 20 میلیون سفارش داشته اند؟

بسیاری هنوز بر این باورند که اوضاع نامساعد سال گذشته هنوز هم گریبانگیر سامسونگ است، اما آنطور که آمار و ارقام نشان می دهند شرایط جور دیگری است.

به تازگی گزارشی از کره به بیرون درز کرده که نشان می دهد تا کنون ۲۰ میلیون دستگاه تلفن هوشمند گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge از سراسر جهان سفارش داده شده اند و اگر بخواهیم این آمار را با جزئیات بیشتری اعلام کنیم، از این میزان، ۱۵ میلیون آن مربوط به مدل S6 و ۵ میلیون عدد سفارش داده شده هم برای مدل S6 Edge بوده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

سفارش ۲۰ میلیونی از پرچمداران سامسونگ نوعی رکورد شکنی برای این کمپانی کره ای به شمار می رود و باید به اظلاع تان برسانیم که منبع منتشر کننده این خبر یکی از مدیران ارشد یک شرکت مخابراتی بوده که نخواسته نامش فاش شود.

این مدیر ارشد اعلام داشته که پیش بینی می کند استقبال خوبی از این دو پرچمدار به عمل آید. دو موبایل مذکور هفته گذشته در بارسلون اسپانیا رونمایی شدند و انتظار می رود که دست کم تا یک ماه دیگر وارد بازار گردند.

شین جانگ یانگ مدیر بخش موبایل کمپانی سامسونگ هم اظهار داشته که واکنش ها به این دو محصول بهتر از مدل گلکسی S5 بوده است.

وی در صحبت های خود گفت: «اگر بخواهم صادق باشم، پیش سفارشات برای هر دو پرچمدار جدید از سوی مشتریان عمده ما بسیار بالا بوده است.»

ارائه این دو مدل در واقع پاسخی بود که از سوی کمپانی مورد بحث به واکنش نه چندان خوب کاربران و مشتریان به پرچمدار سال قبل داده شد و در نهایت منجر به آن گردید که سامسونگ کار طراحی موبایل پیشرفته خود را از ابتدایی ترین مرحله آغاز نماید.

استقبال نه چندان مطلوب کاربران از گلکسی S5 مصادف شده بود با خوش اقبالی اپل و فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس که با یک سنت شکنی قابل توجه، همراه با نمایشگرهای بزرگ تر ارائه می شدند.

اگر آمار و ارقام مطرح شده در مورد سفارش گلکسی S6 و S6 Edge صحیح باشند، به نظر می رسد که سامسونگ مجددا به گردونه رقابت باز گشته و بخت به آن رو کرده است.

نظرات ۲۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato