سرفس پرو ۴ با دو سایز صفحه نمایش وارد بازار خواهد شد [شایعه]

سرفس پرو ۴ با دو سایز صفحه نمایش وارد بازار خواهد شد [شایعه]

در حالیکه این روزها شاهد شایعات متعددی در مورد نسخه ی بزرگتر آیپد هستیم که گفته می شود با هدف جذب اهالی کسب و کار روانه ی بازار خواهد شد نباید از یاد جانشین یک تبلت قدرتمند دیگر یعنی سرفس پرو ۳ نیز برویم.

محصولی از مایکروسافت که تا به امروز توانسته هواداران قابل توجهی را به خود جذب نمیاد و این افراد با اشتیاق فراوان منتظر نسل بعدیش یعنی سرفس پرو ۴ هستند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اما ردموندی ها چگونه قصد دارند سرفس را به روز رسانی نمایند؟ به نظر می رسد بر اساس شایعات تازه انتشار یافته، کاربران در مورد نسل آتی این محصول هیبریدی با دو گزینه ی بزرگ و بزرگ تر روبرو باشند و سرفس پرو ۴ با دو نمایشگر در سایز های ۱۲ و ۱۴ اینچی و البته هر دو با رزلوشن ۲۱۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل به بازار بیایند.

درون آنها را نیز مایکروسافت به پردازنده های Core M Broadwell اینتل مجهز کرده تا کاربرانش بتوانند توان پردازشی مبتنی بر تکنولوژی ۱۴ نانومتری را تجربه نمایند. البته ناگفته نماند که به کارگیری این نوع از CPU ها بدان معناست که سرفس پرو ۴ یکی از اولین محصولات هیبریدی با سیستم عامل ویندوز خواهد بود که از فن برای خنک شدن استفاده نمی کند.

حذف فن هم خود می تواند عاملی باشد برای باریک تر شدن دستاورد بعدی مایکروسافت و البته بهره مندی از نسل جدید پردازنده های اینتل به یقین سرفس را قادر خواهد ساخت تا طول عمر باتری بهتری را به کاربرانش ارائه نماید.

در مورد مقدار حافظه ی رم در محصولات یاد شده هنوز صحبتی به میان نیامده، اما منابع مختلف حدس می زنند اهالی ردموند آنها را به ۸ الی ۱۶ گیگابایت از این نوع حافظه تجهیز نموده باشند.

به احتمال قوی مایکروسافت نسل جدید سرفس های خودش را در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۵ معرفی و آماده ی عرضه به بازار خواهد کرد، لذا تا آن زمان باید منتظر ماند و دید کدامیک از شایعات پیش تر اشاره شده صحت خواهند یافت.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato