تصاویر تلفن هوشمند Nubia Z9 از ZTE لو رفت

تصاویر تلفن هوشمند Nubia Z9 از ZTE لو رفت

اگر به نوامبر سال گذشته بازگردیم تصاویری در اینترنت انتشار یافت که گفته می شد متعلق به تلفن هوشمند ZTE Nubia Z9 هستند. این محصول که به نظر می رسد نمایشگر آن یکی از کمترین حاشیه های ممکن را داراست، یکبار دیگر نمونه های اولیه اش در ماه ژانویه بین خبرها ظاهر شدند، هر چند در آن زمان گزارشی وجود داشت که از وجود مشکلاتی بر سر راه تولید انبوهش حکایت داشتند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اکنون ظاهراً ZTE توانسته برای مسائل پیشین خود راه حلی بیابد. زیرا این شرکت در روز دوشنبه گذشته خبر از برگزاری مراسمی در روز ۲۶ مارس (۶ فروردین) داد و طی آن قصد دارد تا اسمارت فون Nubia Z9 را رسماً رونمایی کند.

در حالیکه در دعوتنامه های ارسالی کمپانی مذکور به صورت مستقیم به معرفی موبایل یاد شده اشاره گشته، اما در مورد طراحی آن یا مشخصه های ظاهریش حرف چندانی به میان نیامده است.

در همین راستا دیروز تصاویر جدیدی به اینترنت راه یافت که به همین اسمارت فون منتسب شده اند و در صورتی که این عکس ها صحت داشته باشند، از شواهد اینطور بر می آید که کمپانی چینی توانسته حاشیه های نمایشگر محصولش را تقریباً به صورت کامل از بین ببرد.

گمان می رود ZTE Nubia Z9 به چیپست ۸ هسته ای اسنپدراگون ۸۱۰، به همراه ۴ گیگابایت حافظه ی رم مجهز شده باشد و از نمایشگری ۵.۵ اینچی با رزلوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بهره گیرد. علاوه بر این پیش بینی می شود نسخه ی مشابه دیگری از این محصول با عنوان ZTE Nubia Z9 Max هم در جریان مراسم ۶ فروردین معرفی گردد و سپس عرضه ی آنها از ماه بعد آغاز گردد.

Leaked-images-of-the-bezel-free-ZTE-Nubia-Z9 (2)

Leaked-images-of-the-bezel-free-ZTE-Nubia-Z9

Leaked-images-of-the-bezel-free-ZTE-Nubia-Z9 (3)

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato