سامسونگ تا پایان سال جاری میلادی، 46 میلیون دستگاه تلفن هوشمند گلکسی S6 می فروشد

سامسونگ تا پایان سال جاری میلادی، 46 میلیون دستگاه تلفن هوشمند گلکسی S6 می فروشد

سامسونگ تا پایان سال جاری میلادی، 46 میلیون دستگاه تلفن هوشمند گلکسی S6 می فروشد

۲۰۱۴ سال چندان خوبی برای سامسونگ نبود، اما حال که پرچمداران گلکسی S6 و S6 Edge معرفی شده اند به نظر می رسد که این غول کره ای بار دیگر به دوران اوج خود بازگشته و می تواند رکورد شکنی کند.

روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر گشت که نشان می داد شرکت مورد بحث فرایند تولید پرچمدارانش را سرعت بخشیده و در نظر دارد که تا پایان ماه آوریل ۱۳ میلیون دستگاه از آنها را تولید کند.

این تصمیم هم بدنبال آن اتخاذ شد که شرکت های مخابراتی و شبکه های فروش سامسونگ در سراسر دنیا (طبق گزارشات) ۲۰ میلیون پیش سفارش را برای خرید تلفن های هوشمند این شرکت، آن هم تنها اندکی پس از رونمایی شان به ثبت رساندند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اوایل امروز اما، گزارش دیگری در رابطه با موبایل های گلکسی S6 و S6 Edge منتشر شد که در آن، بانک Citibank پیش بینی کرده سامسونگ تا پایان امسال ۴۶ میلیون عدد از پرچمدارانش را وارد بازار خواهد کرد.

اندکی پس از انتشار گزارشات در مورد افزایش ظرفیت تولید تلفن های هوشمند یاد شده، هنری کیم تحلیلگر Citibank گزارشی را منتشر نمود و در آن اظهار داشت که براساس پیش بینی هایش، این شرکت کره ای تا پایان سال ۲۰۱۵ میلادی، ۴۶ میلیون دستگاه از پرچمدارانش را به اقصی نقاط دنیا ارسال خواهد کرد.

این تحلیلگر همچنین اعلام نمود که موفقیت گلکسی S6 تأثیری مثبت بر فروش این شرکت در بازار تلفن های هوشمند میان رده و اقتصادی خواهد داشت و علاوه بر آن باعث بهبود کسب و کارش در محصولات خانگی از قبیل DRAM، حافظه های ناند و نمایشگرهای AMOLED می شود.

Citibank برآورد کرده است که سامسونگ افتی اندک (۱%) را در سود عملیاتی سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ شاهد باشد، با این همه، انتظار دارد که با شروع فرایند عرضه گلکسی S6، درآمدهای این شرکت نیز افزایشی قابل توجه یافته و از آن پس سود سامسونگ در بازه های زمانی سه ماهه رشدی ۳۹ درصدی را تجربه کند.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل