انتشار ویدئوهای تبلیغاتی HTC برای تلفن هوشمند One M9 [تماشا کنید]

کمی قبل و در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون HTC از تلفن هوشمند پرچمدار تازه ی خود یعنی One M9 پرده برداشت، که این محصول تحسین ها و البته انتقادهای بسیاری را به دنبال داشت.

با همه ی این تفاسیر کمپانی تایوانی بلافاصله پس از معرفی دستاورد جدیدش کمپین های تبلیغاتی را آغاز نمود و امروز نیز در همین راستا، چند ویدئوی تازه را در اینترنت منتشر کرده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در اولین ویدئو HTC به صورت کلی نگاهی دارد به One M9 و در آن به بدنه ی دو رنگ فلزی این اسمارت فون، در کنار تم های قابل سفارشی سازی و ویجتی که بر حسب محل استقرار شما (خانه، محل کار و..) تغییر می نماید پرداخته است.

ویدئوی دوم اختصاص دارد به دوربین اصلی ۲۰ مگاپیکسلی و همینطور دوربین جلویی ۴ اولترا پیکسلی و در آنها به کاربر نمایش داده می شود که چطور با این دوربین ها می توان در شرایط مختلف و خصوصاً در اماکنی که نور مناسبی وجود ندارد بهترین تصاویر ممکن را به ثبت رساند. همچنین در تیزر مذکور اشاره هایی به امکانات جدید ارائه شده برای دوربین، مانند Photo Editor نیز صورت می پذیرد.

در نهایت و در ویدئوی سوم، کمپانی تایوانی برگ برنده اش نسبت به سایر محصولات رقبا یعنی اسپیکرهایی BoomSound را به نمایش می گذارد و نشان می دهد صدای فراگیر آنها تا چه حد بر تجربه ی کاربری اثر گذار هستند.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟