اتودسک اپ Tinkerplay برای طراحی و پرینت سه بعدی اسباب بازی ها را عرضه کرد

پرینترهای سه بعدی از پس ساخت هر چیزی بر می آیند؛ از اعضای مصنوعی و آلات موسیقی گرفته تا شیرینی و شکلات. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی پرینت سه بعدی، حالا شاهد ورود آن به عرصه ساخت اسباب بازی و دنیای کودکان هستیم.

Tinkerplay، اپلیکیشن جدید اتودسک برای پرینت سه بعدی، به همه افراد از هر گروه سنی اجازه طراحی اشیاء برای پرینت سه بعدی را داده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.  

اتودسک که عمده شهرتش را مدیون نرم افزار طراحی اتوکد بوده، با تکامل بخشیدن به Modio، اپلیکیشن آیپد مخصوص پرینترهای رومیزی، اقدام به طراحی تینکر پلی نموده است.

تینکرپلی کودکان و افراد بزرگ تر را قادر می کند تا از میان کاراکترهای پیش فرض و از قبل طراحی شده اپلیکیشن، یکی را انتخاب کرده و با اعمال تغییرات روی آن، نسخه مورد علاقه خودشان را خلق کنند.

کاربران می توانند اعضای مختلف را به بدن کاراکتر چسبانده یا از آن جدا کنند و یا بخش های مد نظر خود را طراحی کرده و از طریق بافت ها و رنگ های مختلف، شخصی سازی اش نمایند. همچنین برای انجام این کار، می توان از طریق پورتال تحت وب طراحی سه بعدی Tinkercad اقدام کرد.

پس از اتمام طراحی، پرینتر سه بعدی بخش های هم رنگ را برای ساخت یک قالب فیزیکی از آن پردازش خواهد کرد. تینکرپلی با هدف تشویق کاربران برای طراحی در خانه برای iOS، اندروید، ویندوزفون و ویندوز عرضه شده است.

Tinkerplay
  • Tinkerplay
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Autodesk Inc
  • سیستم عامل: iOS، اندروید، ویندوزفون و ویندوز
  • حجم: 141 / 95 / 73 / 69 مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟