هوآوی: گوگل باید به تولید کنندگان اجازه سفارشی کردن اندروید پوشیدنی را بدهد

هوآوی: گوگل باید به تولید کنندگان اجازه سفارشی کردن اندروید پوشیدنی را بدهد

هوآوی: گوگل باید به تولید کنندگان اجازه سفارشی کردن اندروید پوشیدنی را بدهد

بسیاری از افراد بر این باور هستند مشکل اندروید پوشیدنی در این مسئله خلاصه می گردد که همه ی ساعت های هوشمند ارائه شده بر مبنای آن، تقریباً کارایی و قابلیت های یکسانی دارند.

اکنون و بر طبق مصاحبه ای که یکی از مدیران هوآوی با وب سایت TrustedReviews صورت داده، ظاهراً اهالی این شرکت نیز گلایه ای مشابه داشته و حتی کار به جایی رسیده که کمپانی چینی تولید کننده یکی از زیباترین و محبوب ترین اسمارت واچ های مبتنی بر اندروید پوشیدنی، از گوگل رسماً خواسته تا فکری به حال این وضعیت نموده و امکان سفارشی سازی پلتفرم مورد بحث را همانند سیستم عامل اندروید برای تلفن های هوشمند فراهم کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Yang Yong مدیر بخش محصولات هوآوی می گوید: "اندروید پوشیدنی همانند اندروید برای موبایل، یک پلتفرم باز به حساب نمی آید یا حداقل به اندازه ی آن آزاد نیست. چنین مسئله ای نمی تواند برای ساعت های هوشمند به یک استاندارد بدل گردد."

بسته بودن اندروید ور سبب گشته شما هر ابزاری را که تحت آن خریداری نمایید، فارغ از قیمت و طراحی ظاهری تجربه ای یکسان را ارائه کند و تنها فاکتورهای متفاوت آن شاید واچ فیس ها و سخت افزاری باشند که در درون ساعت های هوشمند گوناگون گنجانده شده اند.

یانگ می افزاید: "ما می خواهیم کاربران احساس کنند که ساعتی مختص خود را به دست دارند نه یک ساعت استاندارد". این جمله شاید اشاره ای باشد به اپل واچ که با آمدنش سبب گشته بازار ساعت های هوشمند حسابی داغ گردد.

در اصل مدیران هوآوی بر این باور هستند با فضا و رونق تازه ای که پدید آمده، برای اینکه آنها و سایر تولید کنندگان گجت های اندرویدی در میدان رقابت باقی بمانند لازم است ابزارهای پوشیدنی منحصر به فرد تولید نمایند.

مدیر محصولات هوآوی خاطر نشان می سازد: "ما به سخت افزار، نرم افزار، طراحی و... همگی با هم توجه داریم و سعی می کنیم تولیدات خودمان را بر حسب تقاضا و نیاز مشتریان تمایز بخشیم."

هوآوی باور دارد که باید بتواند اسمارت واچ های خودش را بر حسب مناطق و بازارهای مختلف عرضه، به شکل های متفاوتی سفارشی سازی کند و این امر تنها از طریق واچ فیس های امکان پذیر نیست.

یانگ در پایان اشاره می کند تغییر رویه از طرف مانتین ویویی ها نه تنها سبب خواهد گشت دست تولید کنندگان در ارائه ی گجت هایی متنوع تر باز گردد، بلکه باعث می شود از پدید آمدن بازاری اشباع شده نیز جلوگیری شود.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل