با IP-BOX آشنا شوید؛ ابزاری که به راحتی آیفون را هک می کند

با IP-BOX آشنا شوید؛ ابزاری که به راحتی آیفون را هک می کند

مهم نیست از آیفون خود بوسیله ی اثر انگشت محافظت می نمایید و یا پین کد، زیرا ظاهراً به تازگی روشی پیدا شده که از طریق آن هر کسی می تواند این شیوه های امنیتی ارائه شده در اسمارت فون اپل را دور زده و به اطلاعات درون آن دست پیدا کند.

اینترنشنال بیزنس تایم در گزارشی آورده که هک کردن آیفون با استفاده از وسیله ای که تنها ۱۲۰ پوند قیمت دارد و هر کسی می تواند آن را از طریق اینترنت تهیه نماید به سادگی امکان پذیر است.

برای اینکه بدانید ابزار مذکور چگونه عمل می کند، در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وسیله ی مورد بحث IP-BOX نام داشته و با استفاده از تکنیک بروت فورس (Bruteforce) و حدس زدن پی در پی پین کد در نظر گرفته شده برای آیفون، عاقبت به عبارت صحیح دست پیدا کرده و موبایل هدف را هک می نماید.

اپل تلفن هوشمند خودش را به صورت پیش فرض در برابر حملات Bruteforce ایمن سازی کرده و سیستم عامل نصب شده بر روی این محصول، برای تعداد دفعاتی که می توان پین کد را به صورت اتفاقی وارد کرد محدودیتی مشخص دارد.

همچنین اگر کاربر در تنظیمات موبایل خودش گزینه های لازم را انتخاب نموده باشد، پس از ۱۰ بار وارد کردن اشتباهی کد چهار رقمی از پیش تعریف شده، محتوای موجود بر روی تلفن پاکسازی خواهد گشت.

اما IP-BOX این توانایی را دارد تا از همه ی تدابیر امنیتی یاد شده عبور نماید. حتی در مقابل این وسیله محافظت شدن از آیفون توسط حسگر اثر انگشت نیز فایده ای ندارد، زیرا با وجود فعال بودن تاچ آی دی کاربر بازهم موظف است برای مواقع ضرورت (مثلاً در صورت قطع شدن انگشت) یک کد را در اسمارت فونش تعریف نماید.

screen_shot_2015-03-17_at_18_04_20

ابزار مورد اشاره مستقیماً به باتری آیفون وصل شده و هر بار که پسورد را به اشتباه وارد می نماید منبع تغذیه موبایل را غیر فعال می کند، این بدان معناست که اسمارت فون پیش از اینکه متوجه شود در حال هک شدن است خاموش می گردد.

از این طریق IP-BOX به سادگی آزادی عمل پیدا می کند تا به صورت پی در پی گذرواژه را حدس بزند و سپس از طریق سنسور نوری که برای آن در نظر گرفته شده و به نمایشگر آیفون متصل گشته از صحت یا عدم صحت هر پسوردی که وارد می کند مطلع می شود. در اصل حسگر میزان روشنایی صفحه نمایش را مانیتور کرده و بر اساس تغییرات آن و مقدار نورش متوجه می گردد چه زمان پسورد صحیح است.

اولین تغییر در میزان روشنایی نمایشگر به معنی وارد شدن پسورد درست و موفقیت IP-BOX خواهد بود.

34gvkeu

خریدن گجت فوق الذکر به سادگی و به صورت آنلاین برای همگان امکان پذیر بوده و حتی گفته می شود هیچ اطلاعاتی راجع به خریداران آن نیز به ثبت نمی رسد.

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato