هدف جدید شیائومی برای سال ۲۰۱۵: فروش ۱۰۰ میلیون موبایل

هدف جدید شیائومی برای سال ۲۰۱۵: فروش ۱۰۰ میلیون موبایل

کمپانی شیائومی در روز گذشته، کنفرانس «تامین کنندگان» را برگزار نمود و طی آن از اهداف جدید خود سخن گفت؛ این شرکت چینی در نظر دارد تا در سال ۲۰۱۵، بین ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون موبایل را به فروش برساند.

آمار رسمی فروش این شرکت در سال ۲۰۱۴ به ۶۵ میلیون موبایل می رسد که بیشتر این مقدار، به استقبال بالا از Mi 3 و جانشینش، Mi 4 در کشور های هند و چین مربوط می شود. اما با تمام این تفاسیر، رسیدن به ۱۰۰ میلیون دستگاه از ۶۵ میلیون فعلی اندکی دور از ذهن به نظر می رسد.

در هر صورت نباید از یاد برد که این شرکت، تمایل دارد تا هر چه زودتر از مرزهای آسیا عبور کرده و خود را جهانی تر کند؛ شاید علت چنین اعتماد به نفسی نیز همین موضوع باشد. از سوی دیگر به بازار آمدن پرچمدار جدید و بسیار قدرتمند شرکت چینی به نام Mi Note Pro نیز می تواند نقشی پر رنگ در این مهم بر عهده داشته باشد.

همچنین انتظار می رود شیائومی در سالگرد ۵ سالگی خود، از چند محصول جدید، شامل یک ساعت هوشمند و موبایلی میان رده پرده برداری نماید که این تلفن هوشمند در حال حاضر، با نام رمز «فراری» شناخته می شود.

محصولات این شرکت همواره قیمتی تقریبا نصف رقبای اصلی خود را شامل بوده اند و اگر ساعت هوشمند این کمپانی نیز از همین رویه پیروی نماید، بعید به نظر نمی رسد که با پر فروش ترین ساعت هوشمند رو به رو گردیم. در هر صورت، مدیر عامل شیائومی، آقای Jun، از تامین کنندگان خواسته تا آمادگی لازم را برای تولید محصولات یاد شده داشته باشند.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato