هیلو آنلاین برای پی سی معرفی شد

هیلو آنلاین برای پی سی معرفی شد

Halo Online یک عنوان رایگان است که توسط Saber Interactive ساخته شده و به زودی، طی سه ماه آینده، در کشور روسیه در فاز بتا منتشر خواهد شد.

بر اساس ادعای IGN روسیه، این خبرگزاری از سوی مایکروسافت به مراسمی دعوت شده بود که در جریان این رویداد، Halo Online معرفی شده، عنوانی که با استفاده از موتور ارتقا یافته هیلو ۳ توسعه یافته تا بتواند روی پی سی های معمولی هم اجرا شود.

از آنجایی که هیلو آنلاین یک تجربه Free-to-Play محسوب می شود، فاقد بخش تک نفره و داستانی است و پایه آن یک بخش مالتی پلیر یا چند نفره خواهد بود که در آن، ۴ الی ۱۶ بازیکن به انجام مبارزه می پردازند.

به طور کلی، اتفاقات این بازی درون ایستگاه فضایی UNSC به نام آنویل رخ می دهد، جایی که اسپارتان ها با یکدیگر مبارزه کرده تا مهارت خود و تکنولوژی های جدید را بیازمایند.

ناشر بازی Innova System است و فعلا قرار نیست بازی در مناطق دیگری جز روسیه منتشر شود. همچنین ساخت نسخه اکس باکس وان هیلو آنلاین نیز رد شده است.

پس از اعلام این خبر عجیب، گمانه زنی ها بر سر دروغ ماه آوریل بالا گرفت اما صفحه پرسش و پاسخی که در Halo Waypoint ساخته شد ماجرا را اندکی جدی تر نمود.

Halo Waypoint به نوعی رسمی ترین مرجع سازندگان سری هیلو برای سخن گفتن با طرفداران شان است. بعید به نظر می رسد که مایکروسافت و آی جی ان با یکدیگر دست به یکی کرده و چنین طرحی سر هم کرده باشند.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato