از ریو تا توکیو در Fast & Furious: Legacy

از ریو تا توکیو در Fast & Furious: Legacy

چند روزی به اکران هفتمین قسمت از فیلم های سریع و خشمگین باقی نمانده و استودیوی کابام با ساخت این بازی، به استقبال آن رفته است. Fast & Furious: Legacy جدیدترین بازی مسابقه ای این روزهاست که برای موبایل گیمرها طراحی شده و هیجان را به صفحات نمایش گجت ها می آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

سریع و خشمگین جدید، بیشترین پیشرفت را در زمینه گرافیکی به خود دیده تا از رقبای بزرگی مثل آسفالت عقب نماند. با این حال گیم پلی، همان گیم پلی همیشگی است و تغییرات کوچکی نسبت به نسخه های قبلی در این بخش شاهد هستیم.

unnamed (2)

شهرهایی مثل توکیو، میامی، ریو دوژانیرو و لس آنجلس جولانگاه ماشین های سوپر اسپرت شما در بازیند؛ از اروپایی های پرشتاب گرفته تا عضله ای های آمریکایی که تعدادشان به ۵۰ عدد می رسد.

تمامی این ماشین ها را می توانید به سلیقه خودتان شخصی سازی کنید و کنترلشان را در ۵ مد جذاب استریت، دریفت، درگ، گیت وی و تیک‌ داون در دست بگیرید. سیستم دار و دسته ای بازی هم کماکان پابرجاست و هدف شما در هر شهر از بازی، کنترل کامل بر تمام قلمروهاست.

Fast & Furios: Legacy فعلا برای iOS و اندروید ارائه شده و تاریخ عرضه نسخه ویندوزفون آن نیز به زودی اعلام خواهد شد. اگر از سری بازی های آسفالت دلزده شده اید، بد نیست که سریع و خشمگین جدید را امتحان کنید.

Fast & Furious: Legacy
  • Fast & Furious: Legacy
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Kabam
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۴۲۵ / ۵۵۷ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato