نخستین اپلیکیشن های ساعت هوشمند اپل آماده اند

نخستین اپلیکیشن های ساعت هوشمند اپل آماده اند

دست کم تا یک ماه دیگر یا کمی بیشتر امکان خرید اپل واچ برای مشتاقان این گجت فراهم خواهد شد اما کوپرتینویی ها از همین حالا درها را برای ورود اپلیکیشن ها به این دستگاه گشوده اند.

طبق اعلام سایت ۹to5Mac حجم انبوهی از اپ های به روز رسانی شده شامل توییتر، وی چت، اورنوت و اپلیکیشن آب و هوای دارک اسکای در میان موارد ارایه شده برای این ساعت هوشمند به چشم می خورد.

البته ناگفته نماند که توسعه دهندگان معمولی هنوز هم امکان ارایه اپلیکیشن های تهیه شده خود را ندارند با این همه، این گروه منتخب از کمی قبل کار خود را آغاز کرده اند.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که قسمتی جداگانه برای این گجت در اپ استور در نظر گرفته خواهد شد و کلیه اپ های طراحی شده برای آن نیز از طریق همین بخش در اختیار کاربران قرار می گیرد.

ساعت اپل چندی پیش طی مراسمی به نام Spring Forward رونمایی شد و با واکنش های مختلفی از سوی مخاطبانش روبرو گردید که عمده ترین ایراد وارده به آن قیمت بالایش بود که در برخی مدل ها حتی از ده هزار دلار هم فراتر می رود.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا ارایه اپلیکیشن های متنوع برای این گجت می تواند خریداران را به پرداخت چنین مبلغ گزافی مجاب نماید یا خیر.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato