افزایش ۳۳ درصدی سود خالص هوآوی

افزایش ۳۳ درصدی سود خالص هوآوی

هوآوی به عنوان دومین شرکت بزرگ تولید کننده تجهیزات مخابراتی دنیا، به تازگی گزارش مالی جدیدی را منتشر نموده است. بر اساس این گزارش، هوآوی موفق شده نسبت به سال گذشته رشدی خیره کننده داشته باشد و سود بیشتری را به دست آورد.

چینی ها که در سال ۲۰۱۳ عدد ۳.۳ میلیارد دلار را به عنوان سود خالص خود اعلام کرده بودند، در سال ۲۰۱۴ موفق شدند رشدی ۳۳ درصدی را پشت سر گذارند و به عدد ۴.۵ میلیارد دلار دست پیدا کنند.

طبق آمار و ارقام اعلام شده، درآمد هوآوی نیز با رشدی ۲۱ درصدی همراه بوده است. جالب است بدانید که سیاست های توسعه هوآوی در خارج از مرز های چین، نقش بسیار مهمی در این پیشرفت داشته است؛ مروری بر گزارش مالی نشان می دهد که ۶۰ درصد از درآمد شرکت مذکور، در کشور هایی به جز چین رقم خورده است.

پیشرفت هوآوی در حالی رخ داده که این شرکت در برخی از بازارها با مشکلات بسیاری مواجه بوده است. برای مثال در آمریکا، هوآوی به خاطر ارتباط نزدیکش با دولت چین، به عنوان یک تهدید امنیتی معرفی شد و در استرالیا نیز به علت مسائل جاسوسی، همکاری با این شرکت در پروژه های مخابراتی، متوقف گردید.

هوآوی اعلام کرده که با سرمایه گذاری های سنگین بر روی مواردی همچون پردازش ابری و نسل پنجم تکنولوژی موبایل، قصد دارد در آینده نقش خود را به عنوان یکی از بازیگران اصلی عرصه مخابرات به ثبت رساند.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato