برخی از کاربران در مورد نمایشگر گلکسی S6 اج گلایه دارند

برخی از کاربران در مورد نمایشگر گلکسی S6 اج گلایه دارند

تعدادی از کاربرانی که تلفن هوشمند گلکسی S6 اج را خریداری کرده اند گزارش نموده اند به محض اینکه موبایل تازه ی خود را از درون جعبه بیرون آورده اند بر روی نمایشگر آن خط و خش هایی واضح و به باریکی یک تار مو قابل رویت بوده است.

اگر بخواهیم این خش ها را توصیف کنیم، بر طبق تصاویر موجود باید بگوییم هنگامی که نمایشگر در معرض تابش مستقیم نور قرار می گیرد سطح آن مشابه رنگ پولیش خورده ی یک خودرو به نظر می رسد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

صفحه نمایش گلکسی S6 اج و همچنین قسمت جلویی آن توسط گوریلا گلس ۴ مورد محافظت قرار گرفته و البته این محافظ بر روی لبه های کناری نیز خمیده گشته تا بتواند به صورت کامل قسمت جلویی پرچمدار جدید سامسونگ را پوشش دهد.

اما با همه ی این تفاسیر هنوز هم مشخص نیست که چرا برخی از موبایل های تحویل داده شده به کاربران نمایشگرهایی با وضعیت ظاهری نامطلوب دارند، ضمن اینکه عکس هایی دیگر نیز موجود هستند که نشان می دهند صفحه نمایش های دارای خط و خش در قیاس با مواردی که اشکال ظاهری نداشته اند رنگ ها را به درستی به تصویر نمی کشند.

البته گفته می شود تا کنون این اشکال بیشتر در اسمارت فون هایی که توسط اپراتور مخابراتی T-Mobile به متقاضیان تحویل داده شده اند رویت گشته و باید منتظر ماند و دید با عرضه ی محصول مورد بحث از جانب سایر اپراتورهای بزرگ دامنه ی مسئله ی مذکور گسترده تر خواهد شد و یا صرفاً تولیدات اولیه ای که در اختیار T-Mobile قرار گرفته اند با چنین مشکلی مواجه بوده اند.

Galaxy-S6-edge-display-scratches-out-of-the-box (1) Galaxy-S6-edge-display-scratches-out-of-the-box (2) Galaxy-S6-edge-display-scratches-out-of-the-box (4) Galaxy-S6-edge-display-scratches-out-of-the-box (5) Galaxy-S6-edge-display-scratches-out-of-the-box

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato