دفاع از قلعه دیوها در بازی Goblin Defenders 2

دفاع از قلعه دیوها در بازی Goblin Defenders 2

سبک دفاع از قلعه یا Tower Defense برای اولین بار در سال ۱۹۹۰، توسط آتاری و در بازی Rampart در دنیای بازی ها مطرح شد. از آن زمان تاکنون سبک مذکور دچار تغییر و تحولات فراوانی شده و امروز، بازی های این سبک در میان گیمرها به محبوبیت چشمگیری دست یافته اند.

Goblin Defenders 2 جدیدترین نمونه از بازی های دفاع از قلعه امروزی است که برای پلتفرم های موبایل عرضه شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گیمری که به سراغ بازی های دفاع از قلعه می رود باید دو خصوصیت داشته باشد: یکی داشتن ذهن مهندسی و دیگری عکس العمل های سریع. در غیر این صورت، از چنین بازی هایی متنفر خواهد شد چرا که فکر و استراتژی، بر حمله و شلیک در این گونه بازی ها مقدم است.

unnamed (1)

در Goblin Defenders 2 چهار نژاد گابلین، فاکس، روبات و نکرومنت قابل انتخاب هستند و به طور کلی، ۶۰ جنگ مختلف را در دنیاهای بازی تجربه می کنید. هر چند بروزرسانی های مکرر بازی، مراحل و نقشه های جدیدی را به آن اضافه خواهد کرد.

مثل تمام بازی های دفاع از قلعه، کلیه ادوات و بناهای شما در بازی با کسب تجربه قابل ارتقا هستند. بازی از لحاظ گرافیکی عالی است و برای دوستداران رقابت های آنلاین، مودهای ویژه و جذابی همچون Arena درنظر گرفته شده. اگر مایل باشید می توانید دوستان فیسبوکی تان را هم به این رقابت دعوت کنید.

Goblin Defenders 2 برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و با گیم پلی اعتیادآوری که دارد، مطمئنا می تواند جز بازی های محبوب شما در پلتفرم موبایل باشد.

Goblin Defenders 2
  • Goblin Defenders 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Alawar Media
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۴.۲ / ۱۱۷ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato