آیفون محبوب ترین دوربین عکاسی کاربران سرویس فلیکر است

آیفون محبوب ترین دوربین عکاسی کاربران سرویس فلیکر است

سال ها است که گفته می شود دوربین ها در حال جایگزین شدن با تلفن های هوشمند هستند و حالا داده های آماری که از جانب یکی از بزرگترین پلتفرم های به اشتراک گذاری تصاویر، یعنی فلیکر انتشار یافته اند نیز به نوعی همین موضوع را تائید می کنند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

طبق آنچه که در اطلاعات آماری فلیکر مشهود است، محصولات اپل و خصوصاً تلفن های هوشمند این کمپانی موسوم به آیفون محبوب ترین دوربین عکاسی در بین کاربران سرویس مورد بحث بوده اند و پس از برند ساکن کوپرتینو نام شرکت های دیگری همانند، کانن، سامسونگ، نیکون و... که مستقیماً در زمینه ی ساخت دوربین های دیجیتال فعالیت دارند به چشم می خورد.

اگر بخواهیم صرفاً به موبایل های محبوب اعضای فلیکر برای ثبت تصاویر بپردازیم، دوربین آیفون ۵s از هر اسمارت فون و یا دوربین دیجیتال دیگری پر طرفدارتر بوده و پس از آن شاهد حضور تلفن های هوشمندی همانند آیفون ۶ و ۵، گلکسی S5 و گلکسی S4 خواهیم بود.

در بین کمپانی های نام برده شده HTC جایگاه ششم رو به خود اختصاص داده، موتورولا در رده ی هفتم ایستاده، ال جی در سکوی یازدهم و نوکیا نیز در پله سیزدهم قرار دارد.

نکته در اینجاست که اکثر برندها موبایل های پرچمدارشان جز موارد برگزیده اهالی فلیکر بوده اند ولی در مورد موتورولا وضعیت قدری متفاوت است و شاهد محبوبیت موتو G، موتو G2 و موتو X مدل ۲۰۱۳ هستیم.

Untitled

البته نباید از خاطر برد که فلیکر سرویسی محبوب در بین کاربران غربی به حساب می آید و شرکت های توانمند چینی در اسمارت فون های خود سرمایه گذاری قابل توجهی را بر روی سرویس های مشابه ولی محلی صورت داده اند. لذا شاید از همین رو باشد که نامی از محصولات آنها در بین آمار و اطلاعات ارائه شده از جانب فلیکر رویت نمی گردد.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato