سامسونگ به سبک خاص خودش گلکسی اس ۶ Edge را آنباکس می کند [تماشا کنید]

زمانی که گجتی جدید به بازار می رسد، هوادارانی که به هر دلیل نمی توانند آن را تهیه کنند، به سراغ تماشای ویدیوهای مربوط به آنباکس آن می روند تا حس باز کردن جعبه گجت مورد علاقه شان و همینطور برای اولین بار روشن کردن آن را، دست کم به شکل مجازی تماشا کنند.

ویدیوهای آنباکس، معمولا شباهت زیادی به هم دارند و یک نفر جعبه را گشوده، پلاستیک را از روی دستگاه برداشته و آن را روشن می کند، به عبارت دیگر می توان گفت اگر صرفا یکی از این ویدیوها را دیده باشید، همه ی آن ها را دیده اید.

اما این بار سامسونگ ابتکاری جالب به خرج داده و ویدیوهای آنباکس کهکشانی های جدید را به شکلی ویژه، خودش طراحی و منتشر کرده است.

در این ویدیوها ابتدا شخصی را می بینید که به شکل عادی در مورد ویژگی های گلکسی های جدید توضیح می دهد اما به یکباره، ویدیوی آنباکسینگ یا جعبه گشایی سامسونگ وارد فضایی جیمزباند گونه می شود، از سوی دیگر حس می کنید در حال تماشای بخشی از فیلم ماموریت غیر ممکن هستید؛ توضیح بیشتر را به خودتان واگذار می کنیم.

در هر صورت، سامسونگ بار دیگر دست به دامن تبلیغات گسترده شده و تلاش می کند به هر شکل ممکن، کهکشانی های تازه اش را به فروش رسانده تا بلکه امسال بتواند گزارش مالی اش را با غرور ارائه دهد نه مانند سال گذشته. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید و ویدیوهای رسمی آنباکس سامسونگ از گلکسی جدید را مشاهده فرمایید.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟