ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

یاهو و مایکروسافت به همکاری خود در زمینه جستجوهای اینترنتی ادامه خواهند داد

در حالیکه شایعات اخیراً انتشار یافته حکایت از این داشتند که ممکن است یاهو به پیمان همکاری خود با مایکروسافت در زمینه جستجوهای اینترنتی خاتمه دهد، امروز هر دو کمپانی اعلام کرده اند که همکاری ...

در حالیکه شایعات اخیراً انتشار یافته حکایت از این داشتند که ممکن است یاهو به پیمان همکاری خود با مایکروسافت در زمینه جستجوهای اینترنتی خاتمه دهد، امروز هر دو کمپانی اعلام کرده اند که همکاری یاد شده تنها با ایجاد تغییراتی در برخی از جزئیاتش ادامه خواهد یافت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

دگرگونی های صورت پذیرفته نسبت به قرارداد اولیه که در سال ۲۰۰۹ منعقد شده بود به یاهو این امکان را می دهند تا در نحوه ی نمایش نتایج جستجو بهینه سازی های را صورت دهد و دیگر مایکروسافت در زمینه ی مورد بحث و بر روی پلتفرمهای موبایل و دسکتاپ انحصاری را برای خودش قائل نیست.

آنطور که از شواهد بر می آید یاهو تمایل دارد تا تجربه ی جستجو در وب سایتش را برای کاربران خود به شکلی ویژه و دلخواه سفارشی سازی کند، اما کماکان در ارائه ی نتایج از تکنولوژی ها و توانایی های جستجوگر Bing مایکروسافت کمک خواهد گرفت.

یکی دیگر از بند های قرار داد جدید نیز به یاهو اجازه می دهد در کنار تبلیغات پلتفرم Bing کمپانی ردموندی که به همراه نتایج حاصل از موتور جستجوگر آنها به نمایش در می آیند، پلتفرم تبلیغاتی مجزا برای خود داشته و آگهی هایی جداگانه را دریافت و نمایش دهد.

ماریسا مایر مدیر عامل یاهو در همین راستا ذکر کرده است که "در طی چند ماه گذشته، من و ساتیا نادلا (مدیر عامل وقت مایکروسافت) مستقیماً بر روی این توافق جدید مشغول کار بوده ایم تا یاهو بتواند تجربه ی کاربری کسب و کار جستجوی خود را بهبود بخشیده و ابداعات بیشتری را در آن ارائه نماید. اکنون فرصت هایی تازه و بدیع در پیش رویمان قرار گرفته و من به شخصه در مورد این فرصت ها بسیار هیجان زده هستم".

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (22 مورد)
 • عیسی
  عیسی | ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

  هر فردی می آد پشت سیستم من میگه چرا گوگل نمی آد !!!!

  خوشم اومد همچنان با یاهو قرارداد داره

 • bahram
  bahram | ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

  ینی مایکی داره انحصارشو برمیداره؟! O_O
  خیلی خوبه و به نفع یاهو
  شگفتا...

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی