الکترونیک آرتز از Star Wars: Battlefront رونمایی کرد

الکترونیک آرتز از Star Wars: Battlefront رونمایی کرد

بازی جدید از سری جنگ ستاره ای که با پسوند Battlefront قرار است به بازار عرضه شود، جمعه گذشته در گردهمایی طرفداران Star Wars و همزمان با انتظار تریلر فیلم The Force Awakens برای اولین بار به نمایش درآمد.

البته پیش از این الکترونیک آرتز چندین بار تیزرهایی کوتاه به نمایش گذاشته بود اما روز گذشته برای اولین بار شاهد رونمایی اصلی از بازی بودیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

طبق سخنان پاتریک باخ، مدیر و تهیه کننده DICE در گفتگو با یوروگیمر اعلام کرد که برای این عنوان بخش تک نفره و داستانی در نظر گرفته نشده و Star Wars: Battlefront صرفا یک تجربه چند نفره است.

این مسئله اعتراضات بسیاری را در پی داشت اما به هر حال قرار نیست بخش داستانی به طور کل از بین برود. گفته شده مراحلی خاص طراحی شده اند تا بازیکنان به صورت دو نفره آفلاین یا آنلاین به انجام آن ها پرداخته و در مسیر داستان جلو بروند اما مطلقا آن طور که انتظار می رفت نیست.

نقشه های بازی احتمالا به قدر کافی بزرگ هستند، چرا که نبردها قرار است به صورت ۴۰ نفره (۲۰ به ۲۰) انجام شود.

Star Wars: Battlefront قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر امسال برای پلی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان به بازار عرضه گردد. Star Wars: The Force Awakens، نام فیلم جدید سری جنگ ستاره ای به کارگردانی جی. جی. آبرامز نیز یک ماه بعد در ۱۸ دسامبر روی پرده نقره ای خواهد رفت.

یک بسته الحاقی رایگان به نام Battle of Jakku، ده روز پیش از عرضه فیلم برای دارندگان بازی منتشر خواهد شد.

در انتها نیز می توانید تریلر رونمایی بازی که به طور کامل از داخل انجین بازی ثبت شده را تماشا کنید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato