مایکروسافت پشتیبانی از ساعت اپل را با OneDrive آغاز کرد

مایکروسافت پشتیبانی از ساعت اپل را با OneDrive آغاز کرد

سال گذشته و پس از معرفی اندروید Wear، مایکروسافت به سرعت پشتیبانی خود از این پلتفرم را آغاز نمود و حالا هم می خواهد همین پشتیبانی را به ساعت اپل بیاورد.

مایکروسافت در جدیدترین نسخه از اپلیکیشن OneDrive، پشتیبانی از ساعت اپل را نیز آغاز نموده که می توان از آن به عنوان اولین سرویس ردموندی ها یاد کرد که برای ساعت هوشمند کمپانی رقیب اعلام آمادگی نموده است. با دیجیاتو همراه باشید.

OneDrive می آید تا در ساعت اپل به سادگی تصاویر و آلبوم هایتان را در یک نمایشگر ۱.۵ یا ۱.۷ اینچی به نمایش بکشد. کاربران وان درایو که این گجت را دارند، می توانند تصاویر موجود در این فضای ابری را در ساعت مرور کرده و یا آنها را حذف نمایند. به طور کلی البته دیدن تصاویر در نمایشگری با این ابعاد لذتی ندارد اما در هر صورت پشتیانی مایکروسافت از شرکت رقیب نیز در نوع خود جالب است.

غول نرم افزاری، پیشتر از اندروید ور با OneNote پشتیبانی به عمل آورده بود، همچنین ردموندی ها کیبوردی را توسعه و برای این پلتفرم ارائه دادند که به کاربران اجازه می داد حروف را روی اسمارت واچ خود بکشند.

مایکرسافت در سال اخیر به شکل مداوم اپلیکیشن هایی را برای پلتفرم های iOS و اندروید توسعه داده و نتیجه هم معمولا اینطور شده که اپلیکیشن های خودش، بر روی پلتفرم های رقیب کاربری بسیار بهتری داشته اند. بزرگترین نمونه این مثال نیز آفیس است که در دو پلتفرم بزرگ دیگر توانسته توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند اما هنوز در ویندوزفون دچار مشکلات متعددی است. باید ببینیم در انتهای تابستان و پس از عرضه نهایی ویندوز ۱۰ برای موبایل، این رویه چگونه تغییر خواهد کرد و آیا غول نرم افزاری می تواند محصولات خانگی اش را در پلتفرم خود بهتر ارائه دهد یا خیر.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato