بدنه این تلفن همراه از هر دستگاه دیگری سخت تر و محکم تر است

بدنه این تلفن همراه از هر دستگاه دیگری سخت تر و محکم تر است

اگر یک شرکت تازه کار در حوزه ساخت تلفن های هوشمند باشید و توان رقابتی بالایی هم در برابر بزرگان این حوزه نداشته باشید، چه کار خواهید کرد. Turning Robot Industries (یا QSAlpha سابق)، یکی از این تازه کارهاست و می خواهد تمام انرژی خود را در زمینه طراحی هوشمندانه بیرونی و درونی دستگاهش صرف کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تلفن Turing، همراه هوشمند بسیار امنی است. سنسور اثر انگشت به هیچ سروری متصل نیست، بنابراین اثر انگشت شما جایی فراتر از تلفن همراه تان نخواهد رفت و از آن صرفا برای باز کردن دستگاه استفاده می شود.

همچنین یک سیستم شارژ مغناطیسی هم برای آن در نظر گرفته شده. اما در هر صورت هیچ یک از این مواردی که مطرح شد به خاص بودن دستگاه کمک نمی کند. ستاره اصلی داستان ما، بدنه دستگاه است.

جنس بدنه از "لیکوئیدمورفیوم"، آلیازی مخصوص از فلز است که از فولاد و تیتانیوم قوی تر است. البته، قسمت هایی مختلف دستگاه از آلومینیوم، سرامیک و پلاستیک نیز هست اما لیکوئیدمورفیوم شانس ضربه خوردن به تلفن همراه تان را شدیدا کاهش می دهد، مهم نیست با چه شدتی یا از چه فاصله معقولی به زمین بخورد.

از لحاظ آنچه که درون دستگاه قرار گرفته، نباید انتظار بالایی داشته باشیم. قلب تپنده دستگاه اسنپدراگون ۸۰۱ است و RAM آن ۳GB. نمایشگر ۵.۵ اینچی آن وضوح تصویری معادل ۱۰۸۰ پیکسل دارد. البته که دستگاه خوبی است اما آیا می توان آن را کنار بزرگان قرار داد؟

دوربین جلو ۸ و دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسل است (به همراه فلش دوگانه) و حافظه داخلی برای آن تا ۱۲۸ گیگابایت هم در نظر گرفته شده است.

مشتاق شدید؟ بنابراین تا ۱۰ آگوست منتظر بمانید. برای ورژن ۶۴ گیگابایتی ۷۴۰ دلار و ورژن ۱۲۸ گیگابایتی ۸۷۰ دلار ذخیره کنید.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato