ساعت هوشمند سامسونگ با صفحه نمایش گرد در راه است

ساعت هوشمند سامسونگ با صفحه نمایش گرد در راه است

سامسونگ به عنوان یکی از اولین شرکت هایی که وارد بازی ساعت های هوشمند شد، اکنون محصولات متنوعی را به کاربران خود ارائه می کند. کره ای ها با عرضه ساعت های مختلف به بازار توانستند در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۴ عنوان برترین فروشنده ساعت هوشمند در جهان را به خود اختصاص دهند و دیگر رقبا را پشت سر گذارند.

اما اکنون و با حضور اپل واچ در میدان رقابت، شرایط تا حدی برای سامسونگ عوض شده است و این شرکت نیاز دارد تا با دیدگاهی جدید به تولید ساعت های هوشمند ادامه دهد. بر همین اساس چندی پیش شایعه ای در اینترنت منتشر شد که خبر از ساعت هوشمند جدید سامسونگ با صفحه نمایش دایره ای می داد.

در آن زمان مدرک مستندی مبنی بر دست تولید بودن چنین ساعتی موجود نبود؛ اما به تازگی یک بیانیه خبری از سامسونگ منتشر شده، که صحت این ادعا را تایید می کند.

بیانیه جدید سامسونگ خبر از عرضه SDK جدید برای نسل بعدی ساعت های هوشمند شرکت کره ای می دهد. در این بیانیه تصاویری از محیط نرم افزاری قرار داده شده که همگی آن ها شکل و شمایلی دایره ای دارند. بر همین اساس می توان گفت ساعت بعدی خانواده Gear ، قطعا از صفحه نمایشی مدور برخوردار خواهد بود.

سیستم عامل ساعت جدید قرار است تایزن باشد و سامسونگ امیدوار است با عرضه SDK پیش از معرفی محصول، بتواند اپلیکیشن ها را برای آن آماده سازد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato