شوخی عجیب گوگل ؛ تحقیر اپل به چه قیمتی؟ [بروز رسانی]

شوخی عجیب گوگل ؛ تحقیر اپل به چه قیمتی؟ [بروز رسانی]

اشتباه نکنید، تصویری که در بالا می بینید هنر فتوشاپ یکی از طرفداران اندروید نیست؛ این تصویر یک شوخی عجیب و غریب از گوگل است که به تازگی در Google Maps پیدا شده.

شرکت های تکنولوژی همواره در موقعیت های مختلف سر به سر یکدیگر می گذارند و تلاش می کنند تا با تکنیک های متنوع، نقاط ضعف رقبایشان را پر رنگ کنند. اما این بار به نظر می رسد که گوگل پا را در ترول ورزی فراتر گذاشته و به شکلی عجیب قصد دارد رقیب سنتی خود را مورد تحقیر قرار دهد.

تصویر بالا در قسمتی از Google Maps پیدا شده که در نزدیکی شهر Rawalpindi واقع در پاکستان قرار دارد. به نظر می رسد اکنون که این شوخی مخفی لو رفته است، گوگل به سرعت نسبت به پاک کردن آن اقدام کند، اما تا آن زمان اگر خوش شانس باشید می توانید از اینجا تصویر مذکور را در نقشه گوگل مشاهده نمایید.

شما در این رابطه چه نظری دارید؟

بروز رسانی: همانطور که انتظار می رفت گوگل این تصویر را از سرویس نقشه خود حذف کرد. یکی از سخنگویان گوگل در این رابطه چنین گفته است: «خیل عظیمی از کاربران به ما در تکمیل اطلاعات نقشه کمک می کنند. ما به خاطر این محتوای نامربوط که توسط کاربران ایجاد شده، عذرخواهی می کنیم. ما از این موضوع درس گرفته ایم و در تلاش هستیم تا از اتفاقات مشابه در آینده، جلوگیری به عمل آوریم.»

نظرات ۸۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato