بررسی ویدیویی دیجیاتو: ساندبار HW-H750 سامسونگ

بررسی ویدیویی دیجیاتو: ساندبار HW-H750 سامسونگ

بررسی ویدیویی دیجیاتو: ساندبار HW-H750 سامسونگ

اگر بخواهیم لذت واقعی یک فیلم را در خانه خود تجربه کنیم، بی شک نیاز به یک سیستم صوتی بی نقص داریم. سیستمی که بتواند صدا ها را به خوبی تفکیک نماید و شرایط را به نحوی رقم زند که بیننده خود را در بطن داستان احساس کند.

چند سال پیش سینماهای خانگی با همین هدف به بازار آمدند؛ این محصولات اسپیکرهای متعددی را در اطراف خانه پخش می کردند و صدا را از جهت های مختلف به سمت ما ارسال می نمودند. اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی، گزینه های دیگری نیز برای تجربه کردن یک صدای خوب، در اختیار کاربران قرار دارد.

ساندبار های مدتی می شود که حضور پر رنگ تری در بازار لوازم خانگی دارند. این محصولات در مقایسه با سینماهای خانگی، بسیار جمع و جور تر هستند و البته به همان میزان نیز می توانند صدایی بی نظیر را در اختیار ما قرار دهند.

سامسونگ به عنوان یکی از کمپانی هایی که در زمینه لوازم خانگی به شدت فعال است، در شاخه ساندبار های نیز حضور دارد. در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا طی یک ویدیو ۷ دقیقه ای ساندبار HW-H750 سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم.

پس از تماشای ویدیو به ما بگویید که برای خانه خود ساندبار را انتخاب می کنید و یا ترجیح می دهید تا همچنان از سینماهای خانگی استفاده کنید.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل