هوآوی و فروش ۵۰ میلیون موبایل در سال ۲۰۱۵؟

هوآوی و فروش ۵۰ میلیون موبایل در سال ۲۰۱۵؟

هوآوی یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تلفن همراه در جهان بوده و در خاک خود نیز یکی از سازندگان برتر به شمار می رود. این شرکت به تازگی از سری جدید موبایل های P8 پرده برداشته و حالا یکی از مدیران این شرکت اذعان دارد که تا پایان سال میلادی جاری هوآوی قادر به فروش ۵۰ میلیون دستگاه موبایل خواهد بود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

یکی از مدیران ارشد هوآوی به نام Zhu Ping می گوید که تا پایان سال و به واسطه تنوع بالایی که اخیرا در سری موبایل های این کمپانی به وجود آمده، این شرکت خواهد توانست به رکورد فروش ۵۰ میلیونی دست یابد.

وی همچنین خاطر نشان کرد که اگرچه هوآوی قصد دارد میزان بسیار بالایی موبایل هوشمند به فروش برساند اما این موضوع به هیچ عنوان باعث کاهش کیفیت محصولاتش نخواهد شد.

آنگونه که مشخص است، چینی ها بیش از هر زمان دیگری متوجه این موضوع شده اند که در بازار امروز، برای زدن حرف اول و جلب نگاه و توجه مشتریان، ابتدا باید محصولی با کیفیت بسیار بالا در دست داشت؛ مدیران هوآوی به فروش بالای Honor 4C و پرچمدارشان به نام P8 بسیار خوشبین هستند. در طول سال ۲۰۱۴، کمپانی مورد بحث موفق شد تا فروش خود را تا ۱۸ درصد افزایش دهد؛ پرچمدار چینی ها به نام P7 در سال گذشته به فروشی ۴ میلیونی دست یافت در حالی که فبلت هوآوی به نام Mate 7 توانست ۲ میلیون فروش داشته باشد.

Huawei-P8Max-unboxing-and-tour-China_14

با توجه به آمار فروش سال گذشته، سخن سر دادن از فروشی ۵۰ میلیونی چندان منطقی به نظر نمی رسد مگر اینکه در سه ماه اول سال ۲۰۱۵، هوآوی رشدی غیرقابل پیشبینی و فزاینده به خود دیده باشد. باید منتظر ماند و دید که پس از عرضه پرچمدار و فبلت جدید کمپانی یاد شده، فروش موبایل های هوآوی چگونه خواهد بود و آیا اسمارت فون های منتوعی که در سال جاری به به سبد محصولات این شرکت اضافه گشته اند، واقعا می توانند فروشی ۵۰ میلیونی را برای چینی ها رقم زنند یا خیر.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato