اولین ساعت تحت اندروید پوشیدنی TAG Heuer قیمتی ۱۴۰۰ دلاری دارد

اولین ساعت تحت اندروید پوشیدنی TAG Heuer قیمتی ۱۴۰۰ دلاری دارد

اولین ساعت تحت اندروید پوشیدنی TAG Heuer قیمتی ۱۴۰۰ دلاری دارد

حدود یک ماه پیش شاهد انتشار خبری بودیم که حکایت از ورود کمپانی معروف Tag Heuer به دنیای ساعت های هوشمند تحت اندروید پوشیدنی داشت و این شرکت رسماً اعلام کرد طی همکاری با گوگل و اینتل قصد دارد محصولی لوکس را تولید و در اختیار کاربران قرار دهد.

اکنون و طبق گزارشی که توسط بلومبرگ ارائه شده، Jean-Claude Biver، مدیر عامل Tag Heuer، در روز چهارشنبه ذکر نموده که ساعت یاد شده طی ماه های اکتبر الی نوامبر روانه ی بازار خواهد گشت و با قیمتی در حدود ۱۴۰۰ دلار می تواند با یکبار شارژ تا ۴۰ ساعت از باتری خود بهره گیرد.

گران ترین و البته جذاب ترین ساعت های هوشمند اندرویدی در حال حاضر قیمتی حدود ۴۰۰ دلار دارند و ناگفته نماند که طول عمر باتری آنها در هر بار استفاده پس از شارژ شدن نیز به ۴۰ ساعت نمی رسد که در این زمینه به نظر می آید چنانچه ادعای Tag Heuer صحت داشته باشد، محصول این کمپانی نسبت به سایر رقبا پیشتاز خواهد بود.

از Biver در مورد اپل واچ و تاثیرش بر بازار نیز سئوال شده و وی ذکر کرده که هر چه این ساعت بیشتر بفروشد شانس اینکه افرادی خواهان محصولی متفاوت و خاص باشند زیادتر خواهد شد و این قشر احتمالا به سراغ آنچه ما تولید می کنیم خواهند آمد.

هنوز اطلاعات موجود در مورد ساعت هوشمند لوکس Tag Heuer بسیار محدود است و باید منتظر ماند و دید چه زمان جزئیات بیشتری در رابطه با آن به اطلاع عموم خواهد رسید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل