آمازون و تارگت از باتری های بزرگ تسلا استفاده خواهند کرد

آمازون و تارگت از باتری های بزرگ تسلا استفاده خواهند کرد

تنها چند ساعت پیش بود که شرکت تسلا از تکنولوژی جدیدش با نام Tesla Energy رونمایی کرد و حالا مطلع شده ایم که این کمپانی بزرگ با آمازون، تارگت و چند شرکت بزرگ دیگر قرارداد همکاری بسته تا به وسیله Powerpack ها، فروشگاه ها و انبارهای شان را تامین انرژی کند. آمازون و تارگت برای ذخیره انرژی از باتری های ۱۰۰ کیلو وات ساعتی تسلا قرار است استفاده کنند.

تارگت از پاورپک های تسلا در برخی فروشگاه های بزرگ خود استفاده می کند و انرژی را در آن ها ذخیره نگه می دارد. در واقع هدف تارگت، بهبود عملکرد ژنراتورهایی بوده که در زمان قطعی برق، انرژی فروشگاه ها را تامین می کند. برخی شرکت های دیگر نیز همین استفاده را از پاورپک ها دارند.

اما آمازون استفاده متفاوتی دارد. آن ها قصد دارند پلتفرم Amazon Web Service را از این طریق برق رسانی کنند. جیمز همیلتون، مهندس این بخش می گوید تکنولوژی تسلا به کمپانی ها کمک خواهد کرد تا به شیوه ساده تری از منابع انرژی تجدیدپذیر استفاده کنند.

وی می گوید باتری ها، به مانند پلی بین تولید و مصرف انرژی است. آمازون از سال گذشته تاکنون به صورت مستقیم با تسلا همکاری داشته تا موانع موجود در برابر گسترش انرژی های تجدید پذیر را از سر راه بردارد.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato