آیا نسل جدید موبایل موتو اکس از موتورولا مجهز به دوربین اصلی 16 مگاپیکسلی است؟

آیا نسل جدید موبایل موتو اکس از موتورولا مجهز به دوربین اصلی 16 مگاپیکسلی است؟

براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، نسل سوم تلفن هوشمند موتورولا موتو اکس مجهز به یک دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی و بهره مند از فناوری Clear Pixel است.

دوربین جلویی این محصول نیز که برای گرفتن سلفی و ویدئو چت مورد استفاده قرار می گیرد احتمالا از نوع ۵ مگاپیکسلی خواهد بود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

نسل دوم این موبایل همانطور که می دانید دارای یک دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلویی ۲ مگاپیکسلی است. براساس شایعه ای جدیدتر، دوربین اصلی این اسمارت فون از فناوری تثبیتگر اپتیکال تصویر بهره می برد تا حتی در صورت لرزش دست، عکس ها کیفیت خود را حفظ کنند.

گفته می شود که دوربین عقب نسل سوم موتو اکس قابلیت ضبط تصاویر به صورت حرکت آهسته را هم دارد و برای نمونه زمانی که آن را در وضعیت فیلمبرداری ۱۰۸۰p قرار هید می تواند تصاویری با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه را ضبط کند و اگر بخواهید از وضعیت فیلمبرداری ۷۲۰p استفاده نمایید، امکان ضبط تصاویر با نرخ فریم ۲۴۰ فریم بر ثانیه برایتان فراهم خواهد بود.

با در نظر داشتن این نکته که تمامی اینها تنها حدس و گمانه زنی هستند و تا زمان رونمایی رسمی محصول از سوی کمپانی سازنده نمی توان با قطعیت در مورد آن صحبت کرد، بهتر است که کمی با دیده تردید به این اطلاعات نگریسته شود.

با وجود این، انتظار افزوده شدن این امکانات به نسل سوم تلفن هوشمند موتورولا موتو اکس چندان هم دور از انتظار نیست چراکه اسمارت فون نکسوس ۶ ساخت این شرکت نیز همراه با حسگر تثبیتگر اپتیکال تصویر ارائه شده.

cam-a

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato